TopSpeed.sk
  • 66t fans
  • 45t fans
  • 128t fans
Registrácia Prihlásenie
  • Video
  • Novinky
  • Tuning
  • Motoršport
  • Reportáže
  • Poradňa
  • Testy áut
  • Testy jazdeniek
  • Ankety
Registrácia
Prihlásenie

Dostanú domy nočný prúd? Alebo príde výhodnejšia tarifa? Ako ísť s EV na dovolenku?

Dostanú domy nočný prúd? Alebo príde výhodnejšia tarifa? Ako ísť s EV na dovolenku?
  • Maroš ČABÁK
  • 12.05.2021
  • Autor
  • 19
Dnes je nedeľa, 28.06.2026
Meniny má Beáta - význam mena

Automobilky z rodiny VW Group otvorili v Auparku Bratislava predajňu, v ktorej však autá predávať nebudú. Ani tie klasické spaľovacie, ani elektromobily. Naopak, v Moon City Mobility Store budú rozdávať. Ak nerozumiete elektromobilite, ak máte nejasnosti alebo málo informácií, smelo vojdite, pretože informácie a vysvetlenia tu budú rozdávať. Absolútne bezplatne a na počkanie. A každému, nie len perspektívnemu majiteľovi elektromobilu.

Maroš ČABÁK
  • Maroš ČABÁK
  • Publikovane: 12.05.2021
Motoristický novinár od r1996. TENTO ROK teda už 30 ROKOV v brandži. Najazdil viac než 1,5 milióna km, vyskúšal viac než 2000 áut. Zároveň inštruktor školy šmyku SuperDRIVE. Jeden z 500 certifikovaných BMW Driving Academy na svete. Vyštudoval STU SjF - Automobilová technika. Jazdil alebo jazdí autoslalom, okruhy a motokáry. Usporiadal viac než 100 automobilových podujatí, pretekov a akcií - AutoSlalom, KartCup, Autotuning zrazy, a dynamické prezentácie áut.
Zdieľať
  • 19
Nový MHero 817: civilnejší offroad k extrémnej 917 je phev. Koľko stojí?
29.04.

Nový MHero 817: civilnejší offroad k extrémnej 917 je phev. Koľko stojí?

  • Miro MIHÁLIK
  • -
  • Novinky
  • 0

Pripravte sa na cestu s auto-moto produktami OSRAM
02.05.

Pripravte sa na cestu s auto-moto produktami OSRAM

  • promo článok
  • -
  • Poradňa
  • 0



Vosveteit.sk

Google konečne rieši trápne Gmail adresy z mladosti. Starý e-mail si už môžeš zmeniť aj na Slovensku bez...

Google konečne rieši trápne Gmail adresy z mladosti. Starý e-mail si už môžeš zmeniť aj na Slovensku bez...

Posledné chvíle ľudí v Pompejach ožili v desivo realistickom videu. Nový nález ukázal, čím si ľudia chránili...

Posledné chvíle ľudí v Pompejach ožili v desivo realistickom videu. Nový nález ukázal, čím si ľudia chránili...

Najsilnejší bombardér sveta nie je americký B-2 ani B-52. Ruský Tu-160 hrá úplne inú ligu

Najsilnejší bombardér sveta nie je americký B-2 ani B-52. Ruský Tu-160 hrá úplne inú ligu

Ako vyhrať Wordle častejšie? Táto matematická stratégia vyriešila hru v 99 percentách prípadov

Ako vyhrať Wordle častejšie? Táto matematická stratégia vyriešila hru v 99 percentách prípadov

Ľudský mozog možno nie je taký výnimočný, ako si myslíme. Filozofi spochybňujú, že vedomie potrebuje mäso a krv

Ľudský mozog možno nie je taký výnimočný, ako si myslíme. Filozofi spochybňujú, že vedomie potrebuje mäso a krv

Je to oficiálne: Nové stíhačky F-35 sa dodávajú bez radarov

Je to oficiálne: Nové stíhačky F-35 sa dodávajú bez radarov

7 skrytých funkcií Androidu, vďaka ktorým sa ti práca s mobilom niekoľkonásobne zrýchli

7 skrytých funkcií Androidu, vďaka ktorým sa ti práca s mobilom niekoľkonásobne zrýchli

Gemini 3.5 Flash už vidí obrazovku a vie ovládať počítač. Google z AI robí nástroj, ktorý dokáže konať aj bez...

Gemini 3.5 Flash už vidí obrazovku a vie ovládať počítač. Google z AI robí nástroj, ktorý dokáže konať aj bez...

Vedelisteze.sk

Ako si zlepšiť spánok počas leta? Tieto jednoduché triky ti pomôžu zaspať rýchlejšie

Ako si zlepšiť spánok počas leta? Tieto jednoduché triky ti pomôžu zaspať rýchlejšie

Semienka z melóna nevyhadzuj. Ukrývajú živiny, o ktorých väčšina ľudí vôbec netuší

Semienka z melóna nevyhadzuj. Ukrývajú živiny, o ktorých väčšina ľudí vôbec netuší

Vedci spochybnili jednu z najväčších predstáv o starnutí. U mnohých ľudí sa schopnosti časom nezhoršujú, ale...

Vedci spochybnili jednu z najväčších predstáv o starnutí. U mnohých ľudí sa schopnosti časom nezhoršujú, ale...

Bežná vakcína sa v štúdii spojila s o 24 % nižším rizikom demencie. Vedci sledovali viac než pol milióna...

Bežná vakcína sa v štúdii spojila s o 24 % nižším rizikom demencie. Vedci sledovali viac než pol milióna...

Slimáky ti ničia záhradu? Tento obyčajný prášok ich môže odradiť od šalátu aj jahôd

Slimáky ti ničia záhradu? Tento obyčajný prášok ich môže odradiť od šalátu aj jahôd

Zvieratá spolupracujú aj s úplne odlišnými druhmi. Ako si dokážu rozumieť, keď každé vníma svet úplne inak?

Zvieratá spolupracujú aj s úplne odlišnými druhmi. Ako si dokážu rozumieť, keď každé vníma svet úplne inak?

Máš burinu v škárach medzi dlažbou? Tento jednoduchý trik ti môže ušetriť hodiny práce

Máš burinu v škárach medzi dlažbou? Tento jednoduchý trik ti môže ušetriť hodiny práce

Chceš, aby bobuľové ovocie vydržalo dlhšie čerstvé? Tento jednoduchý trik s papierovou utierkou funguje...

Chceš, aby bobuľové ovocie vydržalo dlhšie čerstvé? Tento jednoduchý trik s papierovou utierkou funguje...

Návrat hore
Všetky články z kategórie Poradňa
  • 19
Maroš ČABÁK

Maroš ČABÁK

- ďalšie články od autora
  • Ako zmierniť prehriatie auta na slnku?
  • Ponuka, aká tu ešte nebola! BYD dá 10 rokov benefitov a 1 extra
  • Revolúcia v segmente kompaktných áut? BYD Dolphin G DMi
Profil autora
  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

    Registrácia

Z krajín mimo Európy sa nemôžete zúčastniť diskusie ako neprihlásený používateľ.

19 komentárov

painkiller Registrovaný uživateľ 12.05.21 15:36

P 70.00

Ja mám pocit, že ľudia očakávajú, že budú jazdiť oveľa lacnejšie. Ale táto informácia z oficiálnych miest ktoré presadzujú e-mobilitu nikdy nezaznela, takže to zrejme ani nebude cieľom e-mobility. Skôr si myslím, že po čiastočnej saturácii trhu elektrickými autami vznikne potreba nahradiť daňové výpadky z fosílnych palív novými spotrebnými daňami z elektriky ktorá sa bude tankovať do e-aut. Bude to zároveň skvelá daňová pasca spojená s vytvorením závislosti na jedinom zdroji energie, čo neveští nič dobré pre všetkých spotrebiteľov.

Jazdím na: palivo 100oktánové, BMW 135i cupé E82
  • 19
  • 2
Odpovedať

Takuzlenrealita 12.05.21 16:08

T

@painkillerPočkať a teraz nie sme závislí na jednom zdroji energie - fosílnom?
A keď sa pridá napríklad cestná daň podľa odjazdených kilometrov tak to len tak nezruší spotrebnú daň na fosílne palivá, takže rozdiel v nákladoch sa pravdepodobne zachová. Tobôž ak sa budú aj tie vyrábať z obnoviteľných zdrojov a teda spaľovacie spotrebujú 3-krát viac elektriny.
A možno na tom neušetríme, "iba" ušetríme na zdraví. A pokiaľ sa nemýlim aj za zdravotnú starostlivosť sa platí. ;)

  • 3
  • 19
Odpovedať

painkiller Registrovaný uživateľ 12.05.21 19:18

P 70.00

@TakuzlenrealitaNie niesme. Teraz máme na výber motory s vnútorným spaľovaním, hybridy a elektrické autá. To sú ak dobre počítam 3. Ale Eu chce len 1 a to elektrické riešenie pre všetkých. Rozumieš rozdielu? 3 vs 1. A ak nie, tak ti hovorím, že 1= závislosť na jednom zdroji a to elektrickom. Kapiš? Či?

Jazdím na: palivo 100oktánové, BMW 135i cupé E82
  • 10
  • 0
Odpovedať

Žid 13.05.21 12:14

T

@painkillerHybrid je kombinácia fosílnych a elektrických zdrojov, čiže sú 2....

  • 0
  • 0
Odpovedať

painkiller Registrovaný uživateľ 13.05.21 15:00

P 70.00

@ŽidÁno je to tak, ale chcel som poukázať hlavne na to, že 3 (a ako si správne napísal vlastne 2) je výber a 1 je pasca.

Jazdím na: palivo 100oktánové, BMW 135i cupé E82
  • 0
  • 0
Odpovedať

Takuzlenrealita 13.05.21 14:12

T

@painkillerNo nie, hybrid nie je tretí zdroj energie, iba kombinácia tých dvoch. A celkovo si to dosť doplietol, lebo aj elektrina môže byť 100% fosílny zdroj, podobne pri spaľovacích nemusí byť 100% fosílny (etanol, syntetický benzín) a ani u elektromobilu nie je elektrina z jediného zdroja. Taktiež ignoruješ tú vašu obľúbenú alternatívu - vodík, čo je ďalší nositeľ energie.
Celkovo ten tvoj argument nedáva zmysel a vyzerá to že len hľadáš niečo aby si sa mohol sťažovať. Elektrina je daňová pasca?Prečo? Benzín sa nedá zdaniť?
Mne to príde skôr naopak, že vlastné zdroje elektriny znižujú závislosť, či už na osobnej, alebo národnej úrovni

  • 0
  • 2
Odpovedať

painkiller Registrovaný uživateľ 13.05.21 14:49

P 70.00

@TakuzlenrealitaTakže ak som ťa správne pochopil, elektrickými autami teda nakoniec nebudú všetky e-autá, pretože elektrina vyrobená v uhoľných elektrárňach je tiež fosílnym zdrojom ale len tie, ktoré budú jazdiť na elektrnu ktorá bude vyrobená len z diverzfikovaných vlastných zdrojov?
K ostatnému sa nebudem vyjadrovať, pretže by to bolo veľmi dlhé. Myslím tým etanol, vodík. A tiež si myslím, že si to pochopil, čo som tým chcel povedať, lebo o tomto probléme sa dá napísať kniha, ale tu sú k dispozícii len riadky.

Jazdím na: palivo 100oktánové, BMW 135i cupé E82
  • 0
  • 0
Odpovedať

painkiller Registrovaný uživateľ 13.05.21 14:55

P 70.00

@TakuzlenrealitaA k tej pasci. Môj starký mi raz rozprával, že keď v jeho mladosti vlastnil krčmu, tak k nemu chodil s prosíkom predajca z elektrární, aby si dal zaviesť elektriku aspoň na jednu žiarovku. No a o pár desiatok rokov sa prosebníci zmenili na diktátorov len preto, lebo sme v elektrickej pasci. No a EU chce pascu ešte zväčšiť.

Jazdím na: palivo 100oktánové, BMW 135i cupé E82
  • 1
  • 1
Odpovedať

Vaše meno 12.05.21 16:22

T

Pozrel som si video. Kua chlapi, to je taky problem povedat, ze ked byvas v panelaku, tak si zatial elektricku nekupuj? Zo slubov si to auto v tomto momente predsa nenabijem. Ked bude infrastruktura, budu aj elektromobily...

  • 10
  • 1
Odpovedať

Takuzlenrealita 12.05.21 18:49

T

@Vaše meno*ak bývaš v paneláku a nemáš ani kde inde nabíjať. A myslím že to tu bolo už asi 1000 krát spomenuté, takže nikto to nemá problém povedať, ani netvrdí opak

  • 0
  • 9
Odpovedať

Jano_1987 12.05.21 19:26

T

@Vaše menoUživateľ Takuzlenrealita mi už cez 2 roky tvrdí, že môžem nabíjať BEV na bratislavskom sídlisku v noci. Veľmi by som mu neveril.

Mimochodom, podľa štatistických údajom, v klasických panelákoch žije na Slovensku iba nezanedbateľných 1,8 milióna Slovákov.

  • 5
  • 0
Odpovedať

Takuzlenrealita 13.05.21 14:13

T

@Jano_1987Nie, úbohý klamár Jano, to vy dva roky klamete.
Ja tvrdím že ja môžem nabíjať, lebo chcem a to mám vyriešené

  • 0
  • 1
Odpovedať

Jano_1987 13.05.21 15:29

T

@TakuzlenrealitaKeď som sa pred 2 rokmi pýtal, či si môžem nabíjať pred domom auto, odpovedal ste, že áno. Takže klamanie z vašej strany pokračuje.

  • 0
  • 0
Odpovedať

Takuzlenrealita 13.05.21 19:02

T

@Jano_1987samozrejme že áno, ale určite tam bola podmienka že na to treba zdroj elektriny (samozrejme dostupný pre auto, odpustite si šaškárnu že je v lampe). Aj Gabo také niečo skúšal že chudáčisko nemôže nabíjať v ideálnej situácii, keď má zdroj v garáži, len podstatný detail je že tú garáž si zaterasil a pred ňou nemôže stáť, až za chodníkom(mimo pozemku). Logika a la Humberto, strelil som sa do nohy tak prečo nemôžem chodiť, veď mám dve nohy a to je ideálna situácia :D
Takže úbohý pokus z vašej strany zo mňa spraviť klamára a zároveň tradičné potvrdenie toho aký ste úbohý klamár.

  • 0
  • 2
Odpovedať

Takuzlenrealita 13.05.21 19:30

T

@Takuzlenrealitaďalšia gigaslepá ulička pozdravuje zo švédska ;)
https://youtu.be/cOHjIav97HM?t=1934

  • 0
  • 1
Odpovedať

PeterB 14.05.21 10:11

T

@TakuzlenrealitaZdravim, sam mam elektricke auto a k tomu diesel dinosaura.
Mam stastie ze mam dom a vyhody s nim spojene. Elektricku vyuzivam po meste ale ruku na srdce nieje to jedine a pouzitelne auto na vsetko. T.j. / Nic nieje cierne ani biele. Ty si zastanca Bieleho a iny ludia na fore Cierneho. Chalani bolo by fajn si treba uvedomit ze zivot je tak trochu sedy. Takuzlenrealita> len tak na zamyslenie
→Preco sa nikde nehovori o strate pri nabijani dajme tomu 5-7%, To by bolo fajn tiez ratat do spotreby lebo som tu energiu musel pouzit na nabitie baterky.
→A povedz mi prosim ta z pohladu ekonomiky co je lepsie mat bateriovy teplotny menezment a tak ako vyrobca predpise raz za obdobie menit chadiacu kvapalinu za nemale peniaze alebo nemat teplotny menezment a o par percent/kto vie kolko/ ti bude bateria pravdepodobne viac degradovat a teda znizovat sa jej hodnota. Nehovoriac o tom ze auto s menezmentom musi byt kategoricky drahsie, takze zaplatis nemale peniaze pri vyrobe. Kto to kedy ratal?
→Tepelne cerpadlo je perfektna vec ale je fakt ze aby bolo efektivne musi mat system kdesi teplotnu stratu alebo energiu z cohosi cerpat. Nus a to cerstvo aktivovane vychladene auto proste nema.
→Je fakt ze elektricke auto v sucasnosti nieje plnohodnotne lebo si obmedzovany napr. casom stravenou na nabijacke, na co sme neboli nikdy zvyknuty. Ano je to o inom planovani a celkovom zmyslani, nus a to volam obmedzovanie.
→Mam fotovoltaiku na streche baraku no ale ani zo srandy by ma nenapadlo prezentovat ze moja CO2 stopa je nula a ekonomicky jazdim zadarmo, lebo ono to trebalo vyrobit, prepravit a mnou zaplatit.

Elektromobilita je relativne nova tema s vela nedostatkami a to je proste fakt. Dotacie su velmi nemoralny sposob pretlacania elektromobility a silove pretlacane a nastavovanie pravidiel politikmi a lobistami je casto krat trosku za hranou. Mozem napisat elaborat o tom co je dobre v elektromobilite z mojich postrehov no treba pochopit aj to zle!

Castokrat som sa trochu prilis tvrdo mozno az nemiestne ohradil proti motoristickym novinarom napr. na Marosa, lebo ma stve to Cierno-Biela zmyslanie a myslim ze vyvazenost je dolezita.

  • 3
  • 0
Odpovedať

Gabo Registrovaný uživateľ 14.05.21 12:39

G
84.00

@PeterBPalec hore, máš elektromobil do mesta, tam kam patrí

Akurát EV maniaci (nie ty) sa snažia všetkým nahovoriť že elektromobil je ultra auta do každých podmienok. Krátke trasy, dlhé trasy, zima i teplo že neskutočná úspora s tým príde, že to nevyžaduje žiadny servis atď

Málo ludi je ekologických hoci by možno chceli byť, môžem sa tváriť eko 24/7 a hovoriť aká super technológia. Avšak pozriem na účet a kašlem na ekológiu keď som chudobný. Nato aby som bol EV jazdec musím mať viac peňazí než musím mať špinavom spaľovacom aute... Tak si vyberiem to lebo financie

  • 0
  • 0
Odpovedať

Gabo Registrovaný uživateľ 14.05.21 12:21

G
84.00

@TakuzlenrealitaJasne som ti povedal že viem ťahať kábel z garáže a urobiť tam zdroj,avšak daily autá parkujem na ulici, že aké je riešenie nabíjania = žiadne, nemôžem ťahať káble cez cestu a chodník predsa tak prečo klameš?

A sorry, mám obmedzené miesta v garáži a fakt si investičné staré auta nedám na ulicu parkovať aby tupá moderná električka stála v garáži a mohla sa nabíjať. Si hlupák? Ty si dáš drahšie auto na ulicu a lacné do garáže?

Hráš sa na hrdinu že všetko sa dá, ale nevieš povedať ako mám nabiť EV čo mi stojí na ulici pár metrov od zdroja elektriny. Nie, ja som garáž nezatarasil, ja tam len parkujem finančne cennejšie autá ako každý človek s IQ 5 by urobil a tie dobité autá na každý deň ktorých behajú milióny mám na ulici.

A teraz si predstav, že niekto má 2 EV a len jedno miesto v garáži a druhé parkuje na ulici, ten má čo robiť? Ako dobije to druhé? Či o tretej v noci ich pôjde preparkovať a vymeniť

  • 0
  • 0
Odpovedať

cct 12.05.21 18:44

T

Niečo mi asi ušlo, ale môj bratranec má už teraz v dome nočný prúd. Takže ten budúci čas je asi navyše.

  • 3
  • 1
Odpovedať
Dnes je nedeľa, 28.06.2026
Meniny má Beáta - význam mena
profi-car.sk
Nová obrnená Scania ukazuje, ako sa mení vojenská logistika
Nová obrnená Scania ukazuje, ako sa mení vojenská logistika
  • 27.06.
Isuzu Grand Toro XL: Midibus s kapacitou menšieho autokaru prichádza do Európy
Isuzu Grand Toro XL: Midibus s kapacitou menšieho autokaru prichádza do Európy
  • 26.06.
eActros Lowliner cieli na diaľkovú prepravu mega návesov
eActros Lowliner cieli na diaľkovú prepravu mega návesov
  • 25.06.
Modernizovaný Volkswagen Caddy prináša volant či dotykovú obrazovku z Golfu
Modernizovaný Volkswagen Caddy prináša volant či dotykovú obrazovku z Golfu
  • 24.06.
Scania CP31L 4x2: Elektrický CrewCab cieli na záchranárov
Scania CP31L 4x2: Elektrický CrewCab cieli na záchranárov
  • 24.06.

Podobné články

Najväčšia čistka v histórii Volkswagenu! Príde o prácu až 100 tisíc zamestnancov?
Najväčšia čistka v histórii Volkswagenu! Príde o prácu až 100 ...
  • včera
  • 68
  • 0
Udrží pracovná sila z Indie slovenské fabriky pri živote?
Udrží pracovná sila z Indie slovenské fabriky pri živote?
  • 23.06.
  • 2664
  • 25
Dokedy platiť havarijné poistenie? Po koľkých rokoch prejsť čisto na PZP?
Dokedy platiť havarijné poistenie? Po koľkých rokoch prejsť ...
  • 10.06.
  • 5282
  • 3
Od Passatu po elektrické Porsche: Bratislavský Volkswagen oslavuje 35 rokov
Od Passatu po elektrické Porsche: Bratislavský Volkswagen oslavuje ...
  • 03.06.
  • 504
  • 0
Najpredávanejšie jazdené kabriolety ukazujú koniec jednej éry. Väčšina sa už nevyrába
Najpredávanejšie jazdené kabriolety ukazujú koniec jednej éry. ...
  • 02.06.
  • 993
  • 0
Je strata hodnoty čínskych áut väčšia, než u európskych a japonských?
Je strata hodnoty čínskych áut väčšia, než u európskych a ...
  • 30.05.
  • 4146
  • 1
Má vôbec zlý motor? Test jazdenky Volkswagen T-Roc (2017 až 2025)
Má vôbec zlý motor? Test jazdenky Volkswagen T-Roc (2017 až 2025)
  • 28.05.
  • 4186
  • 4

Najčítanejšie články

  • 3 dni
  • 7 dní
  • 14 dní
Blíži sa koniec kombíkov? Ďalšia veľká značka naznačila, prečo ich už nechce vyrábať
Blíži sa koniec kombíkov? Ďalšia veľká značka naznačila, ...
  • 25.06.
  • 5872
  • 16
Nové pravidlo na ochranu pred čínskou špionážou je aktívne. Prvá európska značka má zákaz!
Nové pravidlo na ochranu pred čínskou špionážou je aktívne. ...
  • 26.06.
  • 2985
  • 0
Nový Hyundai i20 N je na ceste! Návrat ostrého hatchbacku prinesie veľkú technickú zmenu
Nový Hyundai i20 N je na ceste! Návrat ostrého hatchbacku prinesie ...
  • 26.06.
  • 2420
  • 0
Nový Citroën C3 Aircross Marine Nationale: SUV, ktoré by si zaslúžilo sériovú výrobu
Nový Citroën C3 Aircross Marine Nationale: SUV, ktoré by si ...
  • 26.06.
  • 1423
  • 0
Cestárov neochráni ani odstavný pruh! Zaberie vôbec niečo?
Cestárov neochráni ani odstavný pruh! Zaberie vôbec niečo?
  • 26.06.
  • 1310
  • 16
Nehoda v tuneli: Toto je chyba, ktorá môže stáť život
Nehoda v tuneli: Toto je chyba, ktorá môže stáť život
  • 24.06.
  • 5967
  • 8
Blíži sa koniec kombíkov? Ďalšia veľká značka naznačila, prečo ich už nechce vyrábať
Blíži sa koniec kombíkov? Ďalšia veľká značka naznačila, ...
  • 25.06.
  • 5872
  • 16
Za toto vás kamionisti nenávidia: Najčastejšie zlozvyky vodičov osobných áut
Za toto vás kamionisti nenávidia: Najčastejšie zlozvyky vodičov ...
  • 24.06.
  • 5753
  • 8
Nový Hyundai i20 oficiálne. Odvážnejší dizajn je pre Slovensko nedostupný, ako je to možné?
Nový Hyundai i20 oficiálne. Odvážnejší dizajn je pre Slovensko ...
  • 21.06.
  • 3295
  • 0
Nové pravidlo na ochranu pred čínskou špionážou je aktívne. Prvá európska značka má zákaz!
Nové pravidlo na ochranu pred čínskou špionážou je aktívne. ...
  • 26.06.
  • 2985
  • 0
Autá nad 80 kW až od 21 rokov? Koniec faganov v rýchlych autách?
Autá nad 80 kW až od 21 rokov? Koniec faganov v rýchlych autách?
  • 16.06.
  • 15108
  • 19
Predávate auto za hotovosť? Slováci netušia, že prekročenie tejto sumy hrozí pokuta
Predávate auto za hotovosť? Slováci netušia, že prekročenie ...
  • 16.06.
  • 10894
  • 1
Dovolenka autom v Chorvátsku: Túto chybu robí väčšina Slovákov
Dovolenka autom v Chorvátsku: Túto chybu robí väčšina Slovákov
  • 16.06.
  • 8751
  • 6
Futbalové hviezdy a autá: Ronaldo zbiera Bugatti, slovenskí reprezentanti sú nenápadnejší
Futbalové hviezdy a autá: Ronaldo zbiera Bugatti, slovenskí ...
  • 14.06.
  • 6272
  • 19
Nehoda v tuneli: Toto je chyba, ktorá môže stáť život
Nehoda v tuneli: Toto je chyba, ktorá môže stáť život
  • 24.06.
  • 5967
  • 8

NAJNOVŠIE KOMENTÁRE

  • nové
  • staršie
27.06
So | Ako zmierniť prehriatie auta na slnku?
Ľuboš chod uz do matky pici
27.06
ľuboš | Ako zmierniť prehriatie auta na slnku?
45 rokov?? To uz mas vyse 60?? Mozeme sa stavit, ze sa ich preješ ...
27.06
MaroS TOPSPEED.sk | Ako zmierniť prehriatie auta na slnku?
podla seba sudim teba? lebo mna auta drzia uz doslova 45 rokov... ...
27.06
ľuboš | Ako zmierniť prehriatie auta na slnku?
Dlabat cele auto. O par rokov to aj Marosa prejde..:=))
27.06
Autokamera | Ako zmierniť prehriatie auta na slnku?
+ autokamera so superkondenzatorom znasa cely rozsah teplot (-/+), ...
27.06
painkiller | BMW i3 Neue Klasse začína úspešne, predpredaj štartuje skôr, ako plánovali
Nevieš o ktorých obrázkoch hovorím, ale hlavne že hlúpo ...
27.06
metju | Cestárov neochráni ani odstavný pruh! Zaberie vôbec niečo?
Ked sa zabudnes, ale aspon trochu vnimas premavku, tak pred prekazkou ...
27.06
xxc | Cestárov neochráni ani odstavný pruh! Zaberie vôbec niečo?
dlhodobo navrhujem zrusenie obmedzenia rychlosti, vytvara to falosny ...
27.06
xxc | Cestárov neochráni ani odstavný pruh! Zaberie vôbec niečo?
Naco by brzdil, ved tam bolo obmedzenie rychlosti mozno na 80 km/h, ...
27.06
Realita____ | BMW i3 Neue Klasse začína úspešne, predpredaj štartuje skôr, ako plánovali
Samozrejme že prídu, veď kto by chcel niečo zaostalé čo nevie ...
Z nášho youtube
128000
Odberateľov
TEST MERCEDES GLB 350 4matic eq - Rád cestuje

4398

TEST DACIA BIGSTER 4x4 Hybrid-G 150 - všetko v jednej

13225

2026 TOYOTA HILUX 9G - hybrid, alebo EV?

4775

POSLEDNÝ TEST VW Touareg III 😢

15543

TEST BMW i4 M60 - berie dych aj rozum

15674

OCTAVIA I Kombi za 20 tisíc €?! TEST DONGFENG Shine GS

31769

MODERÁTORSKÁ ROZLÚČKA s HYUNDAI TUCSON NX4

15099

Tip pre redakciu

Máte zaujímavý tip na článok
a chcete sa s ním podeliť?

Kontaktujte nás
TopSpeed.sk
  • Kontakt
  • Reklama
  • Pravidlá a podmienky
  • Ochrana súkromia
  • Tip pre redakciu
  • RSS Kanál
Naše médiá
Topspeed logo
Proficars logo

© 2009 - 2026 TOPSPEED.sk

Prihlásenie

Prihlásenie cez

Alebo cez email
Zapamätať heslo
Zabudli ste prihlasovacie heslo?

Registrácia

Jazdím na:
Model:

Jazdím na:
Model:

Jazdím na:
Model:

Jazdím na:
Model:

Jazdím na:
Model:

Máte u nás už účet? Prihláste sa