Nič neľutuje! Podporuje ju dokonca aj otec :)

Áno, čítate správne. Má dokonca podporu aj v rodine. Rozhodla sa ukončiť motoršportovú kariéru a začala s tvorením obsahu pre dospelých. Volant Fordu z V8 Supercars vymenila za web kameru. Viedla ju k tomu ťažká finančná situácia, keď dlho nevedela nájsť sponzorov. Nejaký čas pracovala na miestnom vrakovisku, až sa rozhodla vytvoriť profil na stránke onlyfans.com. Funguje to zhruba tak, že fanúšik zaplatí Reneé Graciovej za to, aby ju videl v rúchu evinom. Rozhodnutie, samozrejme, Reneé vôbec neľutuje. Veď za prvý týždeň zarobila 3 000 $!

"Bola to najlepšia vec, akú som vo svojom živote spravila. Dostalo ma to do finančnej situácie, o akej som ani len nesnívala a vážne si to užívam. Nech ma volajú ako chcú. Zarábam veľa peňazí a cítim sa dobre tam, kde som. Robím všetko, čo ľudia chcú a zaplatia. Môžem si dovoliť dom s 30 ročnou hypotékou, ktorú splatím za 12 mesiacov,” komentuje novú životnú cestu sexi  austrálčanka.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 3 obrázkov

Dokonca tvrdí, že jej otec je na jej úspechy veľmi pyšný a plne ju podporuje na jej novej životnej ceste. Odkedy sa tento príbeh dostal do sveta, jej pribudlo vyše 5 000 nových odberateľov, čo je 45 000 $ za pár dní. V motoršporte by podobné čiastky nikdy nezarobila. Ale to už je úplne iný príbeh...

Zdroj: timesnownews.com, givemesport.com, reportdoor.com

Foto: reportdoor.com, Renee Gracie IG