A už sa vezú domov...

A už sa vezú domov...

Istý zberateľ, respektíve šikovný "hendler" s klasickými autami, navštivil minulý rok F1 na Silverstone. Tam len tak mimochodom niekomu v depe spomenul, že sa zaoberá týmto koníčkom a stále hľadá zaujímavé auta na kúpu. Čo čert nechcel, pristavil sa pri ňom jeden človek, ktorý mu povedal, že by mal teoreticky niečo na predaj - spomenul nejakú M3 a ešte nejaký Mercedes a Ford. Slovo dalo slovo, náš zberateľ si vymenil s týmto pánom čísla a po nejakom čase sa skontaktovali. Výsledkom bol sprvu odmietavý postoj k predaju týchto áut, aj keď stále nebolo jasné, o čo sa presne jedná. Až na ďalší pokus sa podarilo dohodnúť stretnutie a obhliadku áut u majiteľa.

Keby len pán zberateľ tušil, čo sa mu práve podarilo objaviť. Po príchode na miesto činu onemel - v garáži sa totiž ukrývali klenoty nesmiernej hodnoty: dve úplne nové BMW M3 E30, Mercedes 190E EVO II a Ford RS200. Jedno lepšie ako druhé! Čo bolo však najlepšie, žiadne z týchto áut nemalo najazdených viac ako pár kilometrov a boli skutočne v takom stave, v akom opustili továreň v 80tich rokoch! Tomu sa povie šťastný deň.

Cena, za ktorú tieto autá znerateľ kúpil, nebola samozrejme zverejnená. Jedna z eMtrojek bola však už poslaná k dílerovi BMW do nemecka, aby na nej prebehla kompletná údržba a boli vymenené všetky potrebné veci.

Všetky fotografie nájdete v galérií. Úprimne závidíme :)

zdroj: Jalopnik.com

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 15 obrázkov