TopSpeed.sk
  • 65t fans
  • 44t fans
  • 128t fans
Registrácia Prihlásenie
  • Video
  • Novinky
  • Tuning
  • Motoršport
  • Reportáže
  • Poradňa
  • Testy áut
  • Testy jazdeniek
  • Ankety
Registrácia
Prihlásenie

.

.
  • 18.09.2013
  • Autor
  • 27
Dnes je piatok, 26.06.2026
Meniny má Adriána - význam mena
  • Publikovane: 18.09.2013
Zdieľať
  • 27


Vosveteit.sk

Ako dlho trvá, kým sa ľudské telo po smrti rozloží? Niektoré zmeny začnú už po pár minútach

Ako dlho trvá, kým sa ľudské telo po smrti rozloží? Niektoré zmeny začnú už po pár minútach

Existujúci liek zablokoval novoobjavenú dráhu starnutia a zápalu. Vedci ukázali, prečo telo v starobe „horí“...

Existujúci liek zablokoval novoobjavenú dráhu starnutia a zápalu. Vedci ukázali, prečo telo v starobe „horí“...

Jún sa končí a Netflix ho uzatvára naozaj pestrou ponukou noviniek: Tieto filmy si môžeš pozrieť, kým sa budeš...

Jún sa končí a Netflix ho uzatvára naozaj pestrou ponukou noviniek: Tieto filmy si môžeš pozrieť, kým sa budeš...

Lockheed Martin predstavil hypersonickú hlavicu NXGB. USA chcú zbraň, ktorú dokážu vyrábať vo veľkom

Lockheed Martin predstavil hypersonickú hlavicu NXGB. USA chcú zbraň, ktorú dokážu vyrábať vo veľkom

Staroveká kliatba prehovorila po takmer 2 000 rokoch. Olovená tabuľka ukázala, ako ľudia v Rímskej ríši...

Staroveká kliatba prehovorila po takmer 2 000 rokoch. Olovená tabuľka ukázala, ako ľudia v Rímskej ríši...

Pentagon buduje novú leteckú megapevnosť v Arktíde. Projekt Fightertown za 7 miliárd dolárov mení pravidlá hry

Pentagon buduje novú leteckú megapevnosť v Arktíde. Projekt Fightertown za 7 miliárd dolárov mení pravidlá hry

Masové vymierania na planéte môže spúšťať prehliadaný kozmický mechanizmus: Má Zem nového zabijaka?

Masové vymierania na planéte môže spúšťať prehliadaný kozmický mechanizmus: Má Zem nového zabijaka?

U susedov rozbili gang, ktorý cez SIM swap kradol milióny. Medzi obeťami mohli byť aj Slováci

U susedov rozbili gang, ktorý cez SIM swap kradol milióny. Medzi obeťami mohli byť aj Slováci

Vedelisteze.sk

Vedci spochybnili jednu z najväčších predstáv o starnutí. U mnohých ľudí sa schopnosti časom nezhoršujú, ale...

Vedci spochybnili jednu z najväčších predstáv o starnutí. U mnohých ľudí sa schopnosti časom nezhoršujú, ale...

Bežná vakcína sa v štúdii spojila s o 24 % nižším rizikom demencie. Vedci sledovali viac než pol milióna...

Bežná vakcína sa v štúdii spojila s o 24 % nižším rizikom demencie. Vedci sledovali viac než pol milióna...

Slimáky ti ničia záhradu? Tento obyčajný prášok ich môže odradiť od šalátu aj jahôd

Slimáky ti ničia záhradu? Tento obyčajný prášok ich môže odradiť od šalátu aj jahôd

Zvieratá spolupracujú aj s úplne odlišnými druhmi. Ako si dokážu rozumieť, keď každé vníma svet úplne inak?

Zvieratá spolupracujú aj s úplne odlišnými druhmi. Ako si dokážu rozumieť, keď každé vníma svet úplne inak?

Máš burinu v škárach medzi dlažbou? Tento jednoduchý trik ti môže ušetriť hodiny práce

Máš burinu v škárach medzi dlažbou? Tento jednoduchý trik ti môže ušetriť hodiny práce

Chceš, aby bobuľové ovocie vydržalo dlhšie čerstvé? Tento jednoduchý trik s papierovou utierkou funguje...

Chceš, aby bobuľové ovocie vydržalo dlhšie čerstvé? Tento jednoduchý trik s papierovou utierkou funguje...

Prečo sú červené ríbezle považované za superpotravinu? Toto si o nich pravdepodobne nevedel

Prečo sú červené ríbezle považované za superpotravinu? Toto si o nich pravdepodobne nevedel

Na pláž aj k bazénu: Ako si vybrať plavky damske, ktoré dokonale zvýraznia postavu

Na pláž aj k bazénu: Ako si vybrať plavky damske, ktoré dokonale zvýraznia postavu

Návrat hore
Všetky články z kategórie Novinky
  • 27

- ďalšie články od autora
  • Má zmysel zvyšovať cetánové číslo nafty aditívami?
  • Cestárov neochráni ani odstavný pruh! Zaberie vôbec niečo?
  • Facelift Maserati GranTurismo a GranCabrio: výkonnejšia V6 a ...
Profil autora
  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

    Registrácia

Z krajín mimo Európy sa nemôžete zúčastniť diskusie ako neprihlásený používateľ.

27 komentárov

Michal1993 Registrovaný uživateľ 05.04.23 11:51

M 36.00

Stačí investovať a získať si tie suroviny. Ale nebolo by na odmeny na nejakú dobu :D https://www.topspeed.sk/novinky/odmeny-carlosa-tavaresa-povazuje-francuzsky-prezident...

Jazdím na: Tesla Model 3 LR (2020), spotreba MHD + bicykel
  • 4
  • 17
Odpovedať

rv 05.04.23 14:21

R

@Michal1993ty si debil...

  • 18
  • 4
Odpovedať

Michal1993 Registrovaný uživateľ 05.04.23 15:22

M 36.00

@rvPríklad si môže vziať napr. od Tesly

Lítium: https://electrek.co/2023/02/20/tesla-buying-lithium-miner-report
Nikel: https://fortune.com/2022/08/11/tesla-elon-musk-nickel-indonesia-deal-jokowi-tsingshan...

Jazdím na: Tesla Model 3 LR (2020), spotreba MHD + bicykel
  • 4
  • 11
Odpovedať

To ozaj 05.04.23 17:02

R

@Michal1993Sadnúť si na vlnu hype-u a klamať svet, že zachraňujem planétu, pritom sa nenormálne nabaliť, dokáže iba Musk. Stellantisu nič iné neostáva, než vyrábať autá. Cenovo dostupné, ktoré ťa zoberú z A do B. Samozrejme sa môžem mýliť, ale legislatívny zákaz stroskotal, čiže výrobcovia eleltra budú musieť nájsť iný spôsob, ako predať svoj produkt klientele, ktorá ich teraz odmieta ( cca 90% zákazníkov) Tavares volá po tom, aby elektromobilita bola dostupná aj pre jeho zákazníkov. Napríklad tí, ktorí si dnes kúpia Citroen, či Daciu.

  • 6
  • 4
Odpovedať

..-.. 05.04.23 17:52

R

@To ozajŠermuješ s číslami ako sa ti zachce. Jedna blbosť za druhou. Nechám bokom, či zachraňuje planétu, ale legislatívny zákaz nestroskotal, zostáva v platnosti, iba tam doplnili výnimku pre syntetické palivá. Či 90% odmieta elektro si odkiaľ zobral? Práve naopak 90% chce elektro, ibaže naň momentálne nemá. Spaľovacích áut sa v Európe v roku 2021 predalo 58% a v roku 2022 51%. Záujem o spaľovacie klesá a záujem o elektromobily stúpa, lebo tých sa predalo 10% v roku 2021 a v roku 2022 sa predalo 14%. Medzitým boli hybridy, plug-in hybridy. Ale záujem o elektromobily rastie. Tých svojich 90% si si vycucal z prsta. A Tavares iba rozdúchava vášne, netuším prečo to robí, najskôr mu to poradil nejaký PR manažér, ktorý si myslí, že takto dostanú do povedomia značku Stellantis a budú vedieť podporiť predaj dcérskych spoločností. Či to má nejaký zmysel sa uvidí pri budúcoročných predajoch.

  • 6
  • 17
Odpovedať

To ozaj 05.04.23 18:39

R

@..-..Hlboko sa ospravedlňujem, takže uveďme veci na správnu mieru. V roku 2021 odmietalo elektro 91% zákazníkov. V roku 2022 to bolo iba 86% ( predtým než ma obviníš z cucania, 14% podiel elektra si uviedol Ty). Je jedno, čo by dotyčný zákazník prial, hlasuje s penaženkou a veru iba 14% si kúpilo elektromobil. Síce je to pekný pokrok, to treba uznať.
Čo sa týka "zákazu", syntetický a rafinovaný benzín je vonkoncom len benzín. Spaľovať sa bude v rovnakom motore. Aké budú požiadavky na e fuel, to sa uvidí.( to je alfa-omega avizovaného zákazu) Rovnako aj to, že čo bude stáť e-fuel a elektrina.

  • 4
  • 3
Odpovedať

..-.. 06.04.23 07:54

R

@To ozajAko diskutovať s človekom, ktorý nevidí rozdiel medzi syntetickým a rafinovaným benzínom? Ťažko.

  • 2
  • 3
Odpovedať

JanoNR 05.04.23 18:59

R

@..-..dvojbodkový inému vyčíta, že šermuje číslami a potom sa sám začne oháňať ciferným ozembuchom: "vraj 90% zákazníkov ich chce". Radšej sa ho nebudem pýtať odkial to číslo zobral, v lepšom prípade bude vytiahnuté z brucha, v tom horšom z pokračujúceho čreva.

EÚ má presný, politický časový plán, ktorý automobilkám nariaďuje zásadnú zmenu výroby a zákaz spaľovacích motorov. Relevantných námietok z priemyslu, že nieje dosť surovín je veľa. Ja by som čakal, že EÚ to rieši. Práve teraz by som očakával dobré správy, že v EÚ sa otvorila lithiová baňa a fabrika na spracovanie tohto produktu. Že sa v krátkej dobe bude otvárať ďalšia baňa a fabrika a podobne to bude s meďou, že EÚ nespí, nečaká a podporuje vlastnú produkciu surovín. Že sa dočasne pozastavujú eurofondy na stavanie nových rozhľadní a golfových ihrísk a začína sa podporovať domáca ťažba surovín.

Lenže, to sa nestane, lebo by tam hneď nabehla protestujúca Gréta a určite by sa tam niekto prilepil. Takže nám zostáva jediné riešenie, Stelantis a iné automobilky budú baterky kupovať na Alibabe a dvojbodkovaný nás bude po hlavách mlátiť číselným ozembuchom dokial nám 90 percentnú podporu nenamláti do mozgu.

  • 9
  • 3
Odpovedať

..-.. 06.04.23 08:08

R

@JanoNR"Viac ako 50 % motoristov na celom svete tvrdí, že chce, aby ich ďalšie auto bolo elektrické." - je uvedené v článku o Toyote. "To ozaj" ale písal o klientele, ktorá odmieta elektromobily, takže ak 50% si chce ďaľšie auto kúpiť elektrické, potom týchto 50% nemôže odmietať elektromobily. A tých zvyšných 50% sa môže chcieť voziť v spaľovacom, alebo nejakej forme hybridu, ale to neznamená, že odmietajú elektromobily. Veľa ľudí, medziiným aj tunajší redaktori, tvrdia, že elektromobily sú dobré, len sú proti tomu, aby boli pretláčané násilnou cestou, násilnými nariadeniami EU. To je všetko, takže aj títo ľudia neodmietajú elektromobily. V skutočnosti, ak budeš chcieť nájsť človeka, ktorý odmieta elektromobily, tak sa nahľadáš. Takže ja namietam jeho vyjadrenie, že 90% ľudí odmieta elektromobily, lebo to nie je pravda. Aj ty sám si písal niečo v tom zmysle, že nech sa elektromobily presadia v slobodnej súťaži (ak si dobre pamätám), takže ani ty neodmietaš elektromobily. To slovo "odmietajú" je kľúčové a to použil nesprávne. To je všetko.

  • 1
  • 3
Odpovedať

Shanislav Registrovaný uživateľ 06.04.23 08:27

S 69.00

@..-..Je dolezite chapat aj to, ci sa slovo elektromobil pouzje na pomenovanie dopravneho prostriedku, alebo na pomenovanie politickej agendy. V tomto ponimani aj ja odmietam elektromobily. A to aj napriek tomu, ze na jednom jazdim...

Jazdím na: Nissan Leaf, Renault Clio
  • 6
  • 2
Odpovedať

..-.. 06.04.23 09:02

R

@ShanislavElektromobil je to, na čom jazdíš a "elektromobilita" je slovo, ktoré môže mať aj politické konotácie.

  • 2
  • 3
Odpovedať

OOT 06.04.23 08:31

R

@..-..https://www.topspeed.sk/novinky/novy-prieskum-je-facka-do-tvare-elektrickej-mobility-...

  • 0
  • 1
Odpovedať

..-.. 06.04.23 09:01

R

@OOTTam sa píše "Väčšina je presvedčená, že tento typ pohonu bude v najbližších desiatich rokoch prevládať"

  • 1
  • 2
Odpovedať

OOT 06.04.23 09:27

R

@..-..Vybral si z článku len to čo Ti pasuje. Aj ja som o tom presvedčený, lebo legislatíva to týmto smerom TLAČÍ. Si neobjektívny, deformuješ fakty. To že niečo väčšina nechce, neznamená, že to nebude. Práve naopak bude vďaka fanatikom.

  • 4
  • 1
Odpovedať

Podvod 06.04.23 08:48

R

@..-..Áno je to v článku o TOYOTE , ale to je tvrdenie nejakých aktivistov. Nezaznamenal som žiadnu anketu týkajúcu sa elektromobilov. Takže nepodložené tvrdenia.
https://www.topspeed.sk/novinky/aktivistom-uz-nestaci-lepit-sa-k-asfaltu-prikazuju-to...

  • 2
  • 0
Odpovedať

To ozaj 06.04.23 10:20

R

@..-..Vychádzal som z logiky. Nekúpiť= odmietať kúpiť.

  • 0
  • 1
Odpovedať

JanoNR 06.04.23 09:09

R

@JanoNR"jednoduchý problém" na nové elektrické autá chýbajú suroviny. O tom som písal.

Ako zareagovali tunajší zástancovia električiek? Problém ich nezaujíma, , len okolo seba mlátia číslami a dokazujú dokázané, že o električkách je rozhodnuté, EŪ o tom dávno rozhodla. Bez ohľadu na to či sú, alebo niesú dobré, či ich ludia chcú, alebo nechcú, či sú, alebo niesú lacné, elektromobily budú. Tunajší zástancovia električiek sú hlupáci, lebo vylamujú otvorené dvere. Už dávno vyhrali, električky budú.

Lenže nikto nevie kto a z čoho ich vyrobî, nikto nevie kde a z čoho ich nabije, nikto nevie kto a načom odvezie ľudí do práce a z práce, ktorý si električkou nenahradia spaľovák. Ale to sú len technické detailíky, ktoré električkárov, prilepencov a klima pošahancov nezaujímajú. Oni sú ako malý bohovia, povedia budiž elektrika a bude elektrika. Slnko zasvieti aj v noci, vietor zafúka v bezvetrí, zo zásuvky vyjde prúd aj keď je odpojená. Stelantis narazí na líthiovú žilu a prepustený automontážnici sa premenia na baníkov a začnú kopať baňu v Afrike, lebo v čistej a zelenej EÚ špinavú baňu nechceme.


  • 6
  • 1
Odpovedať

..-.. 11.04.23 09:27

R

@JanoNRLítia je v Európe dosť. V Srbsku sú pomerne bohaté ložiská lítia, niečo je aj v Čechách a na Slovensku južne od Lučenca a ešte sa nájdu ložiská aj inde. Srbsko urobilo dôležitý krok na vstup do EU, nedávno sa vzdalo nárokov na Kosovo, takže keď bude súčasťou EU, bude aj dostatok lítia v EU. Spoločnosti, ktoré ho vyťažia sa nájdu ľahko.

  • 2
  • 1
Odpovedať

MzBA 11.04.23 09:30

R

@..-..Takze najblizsie pojde USA sirit demokraciu tam?

  • 0
  • 0
Odpovedať

..-.. 11.04.23 14:20

R

@MzBAUž ju tam šírili v rokoch 1991 až 2001 a v podstate dodnes. Teraz už len totálne ponížia Srbov a zoberú si nerastné bohatstvo. Veď nakoniec tak, ako si to slovanské národy zaslúžia.

  • 3
  • 1
Odpovedať

Realita 06.04.23 08:31

R

@To ozajÁno, zatiaľ.
A s tými 90% asi rátaš že ponuka ostane ( v tom prípade by som aj ja bol proti), čo je tiež nereálne.
Faktom ostáva že väčšina je za tento prechod práve preto že vieme že táto efektívnejšia technológia je aj lacnejšia (z pohľadu celkových nákladov) a má potenciál zvýšiť životnú úroveň.
Slamka v podobe nejakej lacnej Dacie/Citroenu (ktoré aj tak tvoria zanedbateľný podiel....úbohý Janík sa z toho snažil spraviť senzáciu, klamal o priemerných cenách nových áut a ich podieloch na predajoch a totálne zlyhal) na tom nič nemenia.
Trend je jasný a keby reálne 90% ľudí to odmietalo tak sa to nedeje.

  • 1
  • 1
Odpovedať

To ozaj 06.04.23 10:08

R

@RealitaUvidíme Realita. O pár rokov čaká baterkové vozidlá skúška ohňom. Baterky včasných modelov prejdú do pozáručného obdobia. Uvidíme, ako budú na tom.

  • 0
  • 1
Odpovedať

Michal1993 Registrovaný uživateľ 06.04.23 11:00

M 36.00

https://www.tesla.com/ns_videos/Tesla-Master-Plan-Part-3.pdf
Prosím, tu je plán najväčšieho výrobcu batériových elektromobilov. Rešie veľa otázok ohľadne materiálov potrebných pre batérie. Prajem príjemné čítanie a analyzovanie na víkend.

Jazdím na: Tesla Model 3 LR (2020), spotreba MHD + bicykel
  • 2
  • 1
Odpovedať

QRX 06.04.23 12:35

R

@Michal1993Nielenže je to veľa strán, ale ešte aj malými písmenkami. To radšej za ten čas urobím niekoľko obchodov a skontrolujem si náklad na lodiach.

  • 2
  • 0
Odpovedať

Michal1993 Registrovaný uživateľ 06.04.23 11:01

M 36.00

Jazdím na: Tesla Model 3 LR (2020), spotreba MHD + bicykel
  • 2
  • 0
Odpovedať

nnnn 06.04.23 16:02

R

Tento chlapik stale len pinda a pinda. Inovovat sa im nechce.

Mame prve Cinske auta so sodik-ion bateriou. VW prechadza na LMNO katodu bez kobaltu. Semi-solid-state baterie su uz vo vyrobe .

Pracuje sa na Li-S, hlinik-ion , zinok-ion, kalcium-ionovych baterkach.

  • 2
  • 2
Odpovedať

MzBA 06.04.23 16:09

R

moje dalsie auto bude na 99% prave od tejto firmy. americke, tusim z kanady.

  • 0
  • 2
Odpovedať
Dnes je piatok, 26.06.2026
Meniny má Adriána - význam mena
profi-car.sk
Isuzu Grand Toro XL: Midibus s kapacitou menšieho autokaru prichádza do Európy
Isuzu Grand Toro XL: Midibus s kapacitou menšieho autokaru prichádza do Európy
  • 26.06.
eActros Lowliner cieli na diaľkovú prepravu mega návesov
eActros Lowliner cieli na diaľkovú prepravu mega návesov
  • 25.06.
Modernizovaný Volkswagen Caddy prináša volant či dotykovú obrazovku z Golfu
Modernizovaný Volkswagen Caddy prináša volant či dotykovú obrazovku z Golfu
  • 24.06.
Scania CP31L 4x2: Elektrický CrewCab cieli na záchranárov
Scania CP31L 4x2: Elektrický CrewCab cieli na záchranárov
  • 24.06.
Ford Ranger Super Duty láka na extrémne čísla. V Európe však príde legislatívna STOPka
Ford Ranger Super Duty láka na extrémne čísla. V Európe však príde legislatívna STOPka
  • 23.06.

Podobné články

Má zmysel zvyšovať cetánové číslo nafty aditívami?
Má zmysel zvyšovať cetánové číslo nafty aditívami?
  • dnes
  • 102
  • 0
Má zmysel zvyšovať cetánové číslo nafty aditívami?
Má zmysel zvyšovať cetánové číslo nafty aditívami?
  • dnes
  • 102
  • 0
Má zmysel zvyšovať cetánové číslo nafty aditívami?
Má zmysel zvyšovať cetánové číslo nafty aditívami?
  • dnes
  • 102
  • 0
Má zmysel zvyšovať cetánové číslo nafty aditívami?
Má zmysel zvyšovať cetánové číslo nafty aditívami?
  • dnes
  • 102
  • 0
Má zmysel zvyšovať cetánové číslo nafty aditívami?
Má zmysel zvyšovať cetánové číslo nafty aditívami?
  • dnes
  • 102
  • 0
Cestárov neochráni ani odstavný pruh! Zaberie vôbec niečo?
Cestárov neochráni ani odstavný pruh! Zaberie vôbec niečo?
  • dnes
  • 793
  • 9
Cestárov neochráni ani odstavný pruh! Zaberie vôbec niečo?
Cestárov neochráni ani odstavný pruh! Zaberie vôbec niečo?
  • dnes
  • 793
  • 9

Najčítanejšie články

  • 3 dni
  • 7 dní
  • 14 dní
Za toto vás kamionisti nenávidia: Najčastejšie zlozvyky vodičov osobných áut
Za toto vás kamionisti nenávidia: Najčastejšie zlozvyky vodičov ...
  • 24.06.
  • 5134
  • 8
Nehoda v tuneli: Toto je chyba, ktorá môže stáť život
Nehoda v tuneli: Toto je chyba, ktorá môže stáť život
  • 24.06.
  • 5038
  • 8
Blíži sa koniec kombíkov? Ďalšia veľká značka naznačila, prečo ich už nechce vyrábať
Blíži sa koniec kombíkov? Ďalšia veľká značka naznačila, ...
  • včera
  • 4225
  • 16
Nová Toyota GRMN Corolla ladená na Nürburgringu oficiálne. Dostane sa konečne aj na Slovensko?
Nová Toyota GRMN Corolla ladená na Nürburgringu oficiálne. ...
  • 24.06.
  • 2104
  • 0
Audi A3 má za sebou ďalší facelift. Interiér sa zmenil na nepoznanie, čo bude s päťvalcovou RS 3?
Audi A3 má za sebou ďalší facelift. Interiér sa zmenil na ...
  • 24.06.
  • 1879
  • 1
Za toto vás kamionisti nenávidia: Najčastejšie zlozvyky vodičov osobných áut
Za toto vás kamionisti nenávidia: Najčastejšie zlozvyky vodičov ...
  • 24.06.
  • 5134
  • 8
Nehoda v tuneli: Toto je chyba, ktorá môže stáť život
Nehoda v tuneli: Toto je chyba, ktorá môže stáť život
  • 24.06.
  • 5038
  • 8
Prichádza prísnejšie meranie bŕzd na STK? Slovensko chce pritvrdiť
Prichádza prísnejšie meranie bŕzd na STK? Slovensko chce ...
  • 20.06.
  • 4354
  • 0
Blíži sa koniec kombíkov? Ďalšia veľká značka naznačila, prečo ich už nechce vyrábať
Blíži sa koniec kombíkov? Ďalšia veľká značka naznačila, ...
  • včera
  • 4225
  • 16
Nový Hyundai i20 oficiálne. Odvážnejší dizajn je pre Slovensko nedostupný, ako je to možné?
Nový Hyundai i20 oficiálne. Odvážnejší dizajn je pre Slovensko ...
  • 21.06.
  • 3180
  • 0
Autá nad 80 kW až od 21 rokov? Koniec faganov v rýchlych autách?
Autá nad 80 kW až od 21 rokov? Koniec faganov v rýchlych autách?
  • 16.06.
  • 15033
  • 19
Predávate auto za hotovosť? Slováci netušia, že prekročenie tejto sumy hrozí pokuta
Predávate auto za hotovosť? Slováci netušia, že prekročenie ...
  • 16.06.
  • 10823
  • 1
Dovolenka autom v Chorvátsku: Túto chybu robí väčšina Slovákov
Dovolenka autom v Chorvátsku: Túto chybu robí väčšina Slovákov
  • 16.06.
  • 8686
  • 6
Futbalové hviezdy a autá: Ronaldo zbiera Bugatti, slovenskí reprezentanti sú nenápadnejší
Futbalové hviezdy a autá: Ronaldo zbiera Bugatti, slovenskí ...
  • 14.06.
  • 6209
  • 19
Za toto vás kamionisti nenávidia: Najčastejšie zlozvyky vodičov osobných áut
Za toto vás kamionisti nenávidia: Najčastejšie zlozvyky vodičov ...
  • 24.06.
  • 5134
  • 8

NAJNOVŠIE KOMENTÁRE

  • nové
  • staršie
22:19
Jano-NR | Cestárov neochráni ani odstavný pruh! Zaberie vôbec niečo?
https://postimg.cc/gallery/QKcS7MQ
22:17
Jano-NR | Cestárov neochráni ani odstavný pruh! Zaberie vôbec niečo?
Takto NDS umiestňuje výstražné prahy. Sú blízko k prekážke. ...
21:34
xxc | Cestárov neochráni ani odstavný pruh! Zaberie vôbec niečo?
Naco tlmic, ked staci obmedzit rychlost tak, aby aj pri plnej ...
21:23
Jano-NR | Cestárov neochráni ani odstavný pruh! Zaberie vôbec niečo?
Ty kopírovací primitív, robíš si srandu z nehôd a mŕtvych ...
21:21
Jano-NR | Cestárov neochráni ani odstavný pruh! Zaberie vôbec niečo?
Slovensko žije v dopravnom praveku. Mrzí ma že ani pán Drahovský ...
20:51
Jano-NR | Cestárov neochráni ani odstavný pruh! Zaberie vôbec niečo?
Máš úplnú pravdu. Keby sme vodičom nákladných áut dovolili ...
20:36
xxc | Cestárov neochráni ani odstavný pruh! Zaberie vôbec niečo?
Zase az taka plna rychlost to nebola, ked vodicovi nic nie je, auto ...
20:36
Fero22322 | Xiaomi bez vodiča zvládlo Nürburgring. Slávna trať má novú kategóriu
Je to velmi pravdepodobne tak. Tiez som sa dopatral k informaciam, ...
19:16
Mišo Šimečka | Cestárov neochráni ani odstavný pruh! Zaberie vôbec niečo?
A možno čítal časáky ako ty počas jazdy
18:44
ľuboš | Cestárov neochráni ani odstavný pruh! Zaberie vôbec niečo?
Staci, ked vodic keca s posadkou, telefonuje, uplne jedno akym ...
Z nášho youtube
128000
Odberateľov
TEST DACIA BIGSTER 4x4 Hybrid-G 150 - všetko v jednej

12516

2026 TOYOTA HILUX 9G - hybrid, alebo EV?

4718

POSLEDNÝ TEST VW Touareg III 😢

15344

TEST BMW i4 M60 - berie dych aj rozum

15578

OCTAVIA I Kombi za 20 tisíc €?! TEST DONGFENG Shine GS

31635

MODERÁTORSKÁ ROZLÚČKA s HYUNDAI TUCSON NX4

15045

JAZDA OMODA 4 a JAECOO 8 - čoskoro pri vás

8854

Tip pre redakciu

Máte zaujímavý tip na článok
a chcete sa s ním podeliť?

Kontaktujte nás
TopSpeed.sk
  • Kontakt
  • Reklama
  • Pravidlá a podmienky
  • Ochrana súkromia
  • Tip pre redakciu
  • RSS Kanál
Naše médiá
Topspeed logo
Proficars logo

© 2009 - 2026 TOPSPEED.sk

Prihlásenie

Prihlásenie cez

Alebo cez email
Zapamätať heslo
Zabudli ste prihlasovacie heslo?

Registrácia

Jazdím na:
Model:

Jazdím na:
Model:

Jazdím na:
Model:

Jazdím na:
Model:

Jazdím na:
Model:

Máte u nás už účet? Prihláste sa