Tak, ako je hlavnou časťou show dynamická ukážka na asfaltovej trati, o nič menej lákavo nepôsobí i tá statická. To sú kúsky! Hlavnou hviezdou bol zrepasovaný McLaren herca Rowana Atkinsona alias Mr. Beana, ktorého oprava bola najdrahšou poistnou udalosťou v histórii automobilových opráv. A čo Buggati Type 57?

Na svoje si prídu i priaznivci rally, ktoré sa jazdí na trati lesom na konci asfaltovej trate. Problémom je, že človek vlastne nevie čo skôr - čakať na tú Lanciu 037 alebo utekať pozrieť na McLaren P1. ktorý práve štartuje dole pod vŕškom? Krásne starosti...:)

Na záver si dajme podľa mňa to najlepšie z cestných áut, ktoré jazdili po trati. Možno vám bude chýbať McLaren P1 - ten má síce dynamické video, ale žiadny zvuk, takže si ho dáme na parkovisku...

Zvláštne vyzerajúce GTA Spano sa vie odviazať...

Akcia v Goodwoode bola pre Porsche len jedným z mnoha eventov tento rok, kde oslavujú 50-te narodeniny typu Carrera. Bola im dokonca venovaná tématická socha festivalu, ako vidieť na obrázku v titulke. Porsche 918 naživo poteší.

Nechýbal ani Jaguar C-X75, ktorý sa nikdy nedostane do výroby. Všetko o ňom sme písali v tomto článku, treba pozrieť: Jaguar C-X75 by vedel zadýchať i LaFerrari alebo P1, do výroby ale nepôjde

Porsche 917K je povinnosť, veľká legenda automobilových pretekov.

Kto z vás teda ide budúci rok? Ruku hore! :)