Výsledkom tendra bude nová ponuka olejov TPS Quantum a zároveň najväčšia a najrozsiahlejšia zmena v 10-ročnej histórii firmy TPS. Partnerstvo s Fuchs Oil prináša do ponuky niekoľko nových produktov a servisných zlepšení vrátane balení ohľaduplnejších k životnému prostrediu. Zlepšenie má nastať aj v oblasti cenotvorby a technickej podpory či školení špecialistov na oleje.

Phillip Taylor, Head of Business for TPS, povedal: "Oznam o tomto partnerstve nás vzrušuje. S Fuchsom dokážeme zásadne zväčšiť naše pokrytie vozového parku pri súčasnom zjednodušení portfólia produktov, zlepšiť dostupnosť tovaru a zvýšiť počet elementov pridanej hodnoty klientovi. Veríme, že toto partnerstvo dokáže byť hodnotným zlepšením rozvoja pre naše centrá a ich klientov."

Russell Kenyon, Fuchs Automotive Director, reagoval: “Fuchs je veľmi hrdý na víťazstvo vo výberovom konaní TPS. Ako certifikovaný dodávateľ prvonáplní do VW Group máme so značkou exemplárnu históriu v inováciách, kvalitu a projekt manažment s ocenením VW Group Award. Vďaka partnerstvu s novým dodávateľom a komplexne prepracovanej ponuke značky Quantum z tohto partnerstva bude profitovať aj aftermarket vďaka našej najnovšej technológii v oblasti olejov, ktoré vyrábame v Británii, ktorá je podporená bohatstvom nemeckého vývoja a inovácií. Už teraz sa tešíme na vývoj ďalších mazív s TPS pre ďalšie rozšírenie ponuky ich značky Quantum."