Jablko nepadlo ďaleko od stromu

Lia už v tak útlom veku preteká na motokárach aj buginách. Získala už prvé pódiá a tiež okúsila menšie nehody. Predsa len, je to dcéra človeka, ktorý si svojím šoférskym umením podmanil YouTube. A pyšný otec samozrejme svoje umenie musí predať o generáciu ďalej. Deje sa tak v pomerne dojemnom videu, kde sa malá Lia za volantom Fordu Escort MK2 RS učí svoje prvé šmyky.

Veľmi dôležité je poznamenať, že Lia sa so spojkou prvýkrát stretla iba pár dní pred natáčaním videa. "Škola šmyku" sa začína stručnou inštruktážou od tata Kena. Následne už za volant sadá Lia a celé video sa nesie v duchu učenia sa bicyklovať. Najprv prichádza mnoho neúspechov, no nakoniec to všetko začne zapadať dohromady. Je krásne vidieť, koľko to pre Kena znamená, až sa mu hrnú slzy do očí.

Určite si pozrite aj štýlom podobné video z Brazílie. V ňom syn bývalého pretekára Formuly 1, Rubensa Barrichella vozí svojho otca po okruhu. Iba 15-ročnému Eduardovi išlo krotenie 550-koňového Chevroletu Cruze tak dobre, až svojho otca rozplakal. Skutočne dojemné scény dvoch veľmi pyšných otcov.