Podľa fotiek z predu by ste nevedeli povedať že sa jedná o... Veyron.  Priznajme si úprimne, že tak ako vyzerá sériová podoba Bugatti, by sa  ako lietadlo umiestnil v súťaži krásy tesne za nám známym Čmeliakom.  Preto mu britský dizajnér Philip Pauley dal novú tvár. Keďže je to iba  počítačová štúdia, nemá príliš význam zaoberať sa parametrami ako  rýchlosť či akcelerácia. Dizajnéri však ľúbia fikcie, takže i v tomto  smere je dotiahnutá do konca. Koncept má dvere otvárajúce sa do hora  ako Mercedes Gullwing, maximálnu rýchlosť 500 km/h (jasné, čokoľvek..)  a zrýchlenie na 100 zvládne za rovných 2,3 sekundy. Dojazd - či dolet?  - je 1100 kilometrov.

Kokpit je podľa autora koncipovaný ako "štvormiestne USB", ktorý  prekoná hociaké vozidlo na svete. Ťažko povedať čo tým myslel.  Jednotlivé podoby konceptu sa nazývajú Halo 120, Halo 46 a Halo 22.  Verzia 120 zmení vozidlo v malé lietadlo, ktoré môže vystúpať 8  kilometrov za minútu. Wow ! Halo 46 je vrtuľník s oddelenou kapacitou  sedenia pre štyroch ľudí a konečne Halo 22 je 11-metrový čln ktorý  dokáže uháňať až 63 uzlovou rýchlosťou. V reči ľudskej je to 116 km/h.

Mne osobne sa páči práve myšlienka auta, ktoré ako ovládací prvok, či  mozog stroja vsadíte do rôznej konštrukcie a spolu to funguje.

Zdroj: www.automotto.org