Registrácia Prihlásenie

533 Car and Tuning Meet 2k17

- Popis udalosti

2.ročník najvyššie položeného tuningového tuning zrazu v okolí na Jankovom Vŕšku pred hotelom Partizán
10.6.2017
Droppedcrew v spolupraci s hotelom Partizán, vás srdečne pozývajú na krásne strávenú sobotu v krásnom prostredí za spoločnosťi nádherne upravených, nízkych, hudbou nadupaných áut a príjemních ľudí. Počas akcie je pripravený program a súťaže pre návštevníkov.


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

Naftová Škoda Kodiaq RS končí

Najdynamickejšia verzia modelového radu Kodiaq, Škoda Kodiaq RS bude musieť vymeniť motorizáciu. Výroba motora 2.0 BiTDI z aktuálnej verzie RS končí. Ak Kodiaq RS prežije, bude musieť dostať iný motor. Automobilka nevylúčila ani možnosť, že z ponuky úplne vypadne.

Platforma ako skateboard

Automobilka Hyundai vyvíja novú podlahovú plošinu pre elektromobily. Bude mať tvar skateboardu a môže niesť niekoľko druhov karosérií. Jednoduchá konštrukcia znižuje ťažisko, celkovú hmotnosť aj počet komponentov podvozku.

VW pracuje na športovom elektromobile

Automobilka Volkswagen rozšíri portfólio svojich elektrických modelov z rodiny ID o malý športový model. Bude stáť na podlahovej platforme MEB, skôr ako za tri roky sa však do výroby nedostane. Prednosť dostane elektrické SUV, na zábavu je podľa vedenia VW čas.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE