Registrácia Prihlásenie

STRETNUTIE VETERÁNOV A OSTATNÝCH MOTORIEK - VLKANOVÁ

- Popis udalosti

Stretnutie veteránov a ostatných motoriek nie je klasický motozraz ale kultúrno spoločenské podujatie určené všetkým priaznivcom veteránov a širokej verejnosti, ktorí chcú zažiť pekný zážitok na akcii s celodenným programom. Tohto roku je pripravený bohatý program pre deti aj dospelých spojený s rôznymi vedomostnými a zručnostnými súťažami. Tiež prepojené hudobnými vystúpeniami skupín rôznych žánrov.
 


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

Nástupca Toyoty GT86 dostane turbo

Automobilka Toyota potvrdila vývoj nástupcu súčasného kupé GT86. Novinka zostane verná filozofii ľahkého a obratného kupé, dostane však väčší a silnejší motor 2.4 16V Turbo. S veľkou pravdepodobnosťou zmení aj meno, v ktorom využije skratku GR.

Elektrické Porche Macan? O dva roky je tu

Porsche potvrdilo vývoj ďalšieho elektromobilu. Tentoraz ním bude elektrické SUV Porsche Macan. Elektromotory jeho najvýkonnejšej verzie Turbo S poskytnú výkon až 515 kW (700 k). Na trhu sa má Macan EV objaviť už v roku 2022.

Audi vydalo omaľovánky pre dospelých

„Vymaľuj si svoju vášeň“ znie heslo nových omaľovánok, ktoré vydala automobilka Audi. Chce tak podporiť zábavu v časoch, keď musíme zotrvávať doma. Hlavnými hrdinami sú aktuálne modely, youngtimery, aj veterány Audi.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE