Mysleli sme si, že malá britská značka TVR patrí do automobilového neba. Ale nie, prišli správy, že TVR sa vracia na scénu a ich autá budú lepšie ako kedykoľvek predtým. Nadviazali spoluprácu s Cosworthom a Gordonom Murraym, to už dávalo tušiť, že sa chystá niečo veľké. O novom športiaku nevieme skoro nič, má však vrátiť TVR na automobilovú mapu.

TVR Sagaris je doteraz posledným známym autom britskej značky

Nový športiak britskej značky TVR zatiaľ nikto nevidel, to však nebráni tomu, aby boli všetky autá do konca roka 2017 vypredané.

Zákazníci na TVR nezabudli a podporujú snahy o návrat. Inak si nevieme vysvetliť to, čo sa v posledných dňoch stalo. Nový športiak, ktorý je vraj dvojsedadlový stroj s vpredu namontovaným V8, manuálnou prevodovkou a zadným pohonom, síce ešte nikto nevidel, no už teraz stihli vypredať celú produkciu do konca roka 2017. Áno, čítate správne, auto, ktoré nikto nikdy nevidel, je vypredané. Vyše 250 zákazníkov už zaplatilo zálohu a nové TVR by im malo parkovať v garáži do konca roka 2017. Automobilka ďalšie objednávky nestopla, noví záujemcovia však dostanú autá najskôr začiatkom roka 2018.