asistencne karty ASA ziskate aj v sieti Q-service

V ponuke sú asistenčné služby s krytím od 14 dní až po VIP na celý rok bez obmedzenia počtu zásahov.

Ak autom jazdíte naozaj veľa a často, či už súkromne, ale pracovne, k dispozícii sú celoročné platné asistenčné služby spoločnosti ASA. Ak vám môže stačiť pokrytie v rámci Slovenska, 19 € poplatok vám zabezpečí klubovú kartu ASA Basic na 365 dní. Na opačnom konci spekra je VIP karta ASA za 59,80 € s územnou platnosťou v celej Európe (nie len v EÚ) s neobmedzeným počtom zásahov za rok. Podrobnejšiu ponuku asistenčných kariet ASA nájdete tu.
 

Asistenčné služby sú k dispozícii 24h denne

Spoločnosť ASA je na Slovensku aktívna už 20 rokov. So službami motoristom beží nepretržite 24 h denne, 7 dní v týždni. Má profesionálny tím zaškolených operátorov, dokáže zabezpečiť zodpovedanie hovoru v akomkoľvek jazyku a hotline linka 18 112 je riadená moderným systémom Cisco Call Manager, ktorý inteligentne selektuje prichádzajúce hovory pre spokojnosť všetkých volajúcich s interaktívnou hlasovou odpoveďou.

Siet zmluvných autodielní Q-service je rozmiestnená po celom Slovensku a s 80 pobočkami je prítomná nie len v každom kraji, ale v každom, ba dokonca v každom väčšom meste. Nasledovná mapka ilustruje rozmiestnenie Q-service po celej SR:

rozmiestnenie q-service po slovensku

Sieť autodielní Q-service je s 80 pobočkami rozmiestnená prakticky po celej SR.