Reštaurácie a gastro zóny VIVA budú v súlade s nariadením vlády a ÚVZ (uzavretie barov, kaviarní a reštaurácií) zatvorené. Všetok tovar, ako káva alebo bagety, si však bude možné naďalej kúpiť. V niektorých prípadoch môže dôjsť k obmedzeniu otváracích hodín alebo k uzavretiu niektorých čerpacích staníc.

Hygiena

Zdravie zákazníkov, zamestnancov a  prevádzkovateľov čerpacích staníc OMV je našou najvyššou prioritou, najmä vzhľadom na súčasnú situáciu. Neustále dbáme na dodržiavanie vysokých hygienických štandardov. Podrobné opatrenia spoločnosti OMV v súvislosti so šírením COVID-19.

Najčastejšie kladené otázky a odporúčania:

Ako môžete na čerpacej stanici zabrániť šíreniu COVID-19?

Produkt vyberte z police iba ak ho chcete kúpiť.
Dbajte na dostatočnú vzdialenosť od zamestnancov a ostatných zákazníkov.
Pri pokladni udržujte minimálnu konverzáciu.
Ak je to možné, použite bezkontaktné možnosti platby.
Dbajte na časté umývanie rúk.

Prečo zamestnanci čerpacej stanice nemajú rukavice?

Zamestnanci čerpacích staníc sú dobre vyškolení v oblasti hygieny a pravidelne a dôkladne si umývajú ruky mydlom alebo dezinfekčným prostriedkom. Pri manipulácii s nebalenými potravinami používajú rukavice alebo kliešte.

Čo sa stane, keď zamestnanec začne prejavovať príznaky?

Zdravie zamestnancov na čerpacích staniciach OMV je našou najvyššou prioritou. Zamestnancom čerpacích staníc sa pred nástupom na pracovnú zmenu kontroluje teplota. Robia sa aj denné námatkové kontroly teploty. Každý bol požiadaný, aby zostal doma pokiaľ sa necíti dobre. 

Sú zamestnanci na čerpacích staniciach ohrození?

Na čerpacích staniciach OMV sa dodržiavajú najprísnejšie hygienické pokyny. Žiadame vás, aby ste boli rovnako opatrní a dodržiavali vyššie uvedené odporúčania - dodržiavajte odstup, umývajte si ruky niekoľkokrát denne, noste rúška a vyvarujte sa fyzického kontaktu.