Ani nie. Technológia, ktorú predstavujeme sa volá iDRY. Skutočne sa jedná o umývanie auta bez použitia vody. Suché umývanie tak dáva zaužívanému pojmu a procesu umývania celkom nové rozmery.

Vďaka iDry totiž nemusíte chodiť s autom k umývačom vy a strácať tak čas. Umývači z iDry prídu k vám. Okrem toho sa podarí ušetriť množstvo zväčša pitnej vody, ktorú na umývanie áut väčšia v rodinných domoch aj tak používa. iDry vám teda šetrí dvakrát. A na dôvažok, súčasťou umývania je odporúčaná ochrana karosérie kvalitnými voskami.

iDRY mobilne suche umyvanie vozidiel

iDry je umývanie áut s použitím kvalitných a ekologických umývacích prostriedkov. Ak vám napadá otázka, či má daný novátorský spôsob umývania áut nejaké limity, uvažujete správne. iDry technológia si nedokáže vhodne podariť s veľkými nánosmi blata. Ak obľubujete jazdu v teréne a vrstvy blata máte nie len v blatníkoch, ale aj na karosérii, pre riziko poškriabania karosérie je naozaj nutné auto klasicky opláchnuť tlakovou vodou. Každé iné bežné znečistenie prachom, vtačincami či muškami technológia iDry nie len bez problémov, ale na veľké prekvapenie mnohých krásne zvládne. 

Technológia

Prípravky Eco Touch sú ekologické produkty vyrobené na báze vody. Obsahujú antistatické prísady, ktoré odpudzujú prach a nečistoty od nalepenia na karosériu po mnoho dní. Tiež obsahujú vysokokvalitný Carnauba vosk (odolný vosk, ktorý dodáva karosérii dlhodobý lesk a ochranu), Montan vosk, ktorý zvyšuje vodoodpudivosť, zlepšuje odolnosť voči oteru a dáva karosérii hlboký lesk. Ďalšie prísady patentovaného čističa sú zmáčadlá, mydlo, čistidla a ochranné polyméry - všetky na báze vody.

iDry tím autá umýva a vyleští priamo u vás pred domom. Z mokrým, alebo suchým povrchom v prípade, že sa jedná o málo až stredne špinavú karosériu. V tom prípade zaručuje iDry skvelé umytie a dodatočné navoskovanie, ktoré lak ochráni.

iDRY mobilne suche umyvanie vozidiel

Všetko čo pre umytie auta systém iDRY potrebuje je na tomto stole!

Proces

Prípravok Eco Touch sa nastrieka na auto a tiež mikrovláknovú handričku. Špinavé časti karosérie sa jemne zotrú spoločne s prípravkom do mikrovláknovej utierky. Ošetrená časť povrchu auta sa vyleští do sucha. Ak bolo auto špinavé viac, tento postup sa zopakuje. Takto postupuje umývač po celom povrchu auta. Umýva tak nie len karosériu, ale aj okná a disky kolies.

iDRY mobilne suche umyvanie vozidiel

Umývanie áut priamo na výstave, prezentácii, bez znečistenia prostredia je jednou z hlavných výhod iDRY. 

Služby

Hlavnou výhodou technológie iDry je mobilita. Auto dokáže iDry tím umyť kdekoľvek, bez znečistenia okolia. iDry tím príde k vám, zatiaľ čo vy sa venujete svojej práci. Je možné objednať si pravidelnú údržbu vozového parku priamo v priestoroch firmy, alebo bydliska. Pre tento účel sú k dispozícii individuálne kalkulácie, ktoré zohľadnia frekvenciu umývania a počet vozidiel. Rovnako je možné ponúknuť mobilné umývanie hotelom, alebo bizniscentrám. Kým sú manažéri na stretnutí, alebo pracovnom obede, iDry tím pracuje na ich autách v dohodnutom čase a mieste. Radi športujete? Hráte golf, alebo tenis? O auto sa vám iDry tím postará aj večer... iDry sa dokáže postarať nie len o osobné autá, ale aj motorky, lietadlá, alebo lode. Súčasťou služieb sú korekcie laku, príprava áut pre fotenie, prezentácie či výstavy, aplikácia ochranného vosku a obnova plastových krytov svetiel.

Čas umytia? Auto do pol hodiny

Bežne špinavé auto je do polhodiny pripravené a hotové. Je suché, lesklé a navyše ošetrené voskom, ktorý na aute vydrží 2x dlhšie, než pri bežnom umytí. Ak chcete službu vyskúšať, v bratislavskom kraji kontaktujte 0905 293 716. Podrobnejšie informácie www.idry.sk

Rozšír tím iDry vo svojom kraji

Zastúpenie mobilného umývania áut iDry hľadá na Slovensku partnerov, záujemcov o tzv. frenčajzing - certifikované zastúpenie značky v danom regióne. iDry partner získa možnosť nie len ponúkať služby umývania áut bez potreby vody, ale aj možnosť predaja exkluzívnych prípravkov čistenia áut.