Registrácia Prihlásenie

Bordel Meet part 2

- Popis udalosti

Nazdar ľudia takže po velmi úspešnom bordel meetingu som sa rozhodol že to dáme aj za svetla.Udalosť BORDEL meet part2, snažil som sa vychytať všetky chyby, takže dúfam, že sa vám to bude páčiť, začiatok zrazu bude o 10:00 na konci ulice východná v TN pod juhom, keďže je tam veľa miesta, pokračovanie bude spanilkou cez Trenčin,Dubnica,Ilava,Puchov pre pretekárov je tu oznam ten, že môžte isť popredu nech nie sú zbytočne problémy, začiatok spanilky bude o 11:00.Upozornujem mam na ruke jedno ďalšie miesto len ešte neni potvrdene tak je možné že sa to do daného dátumu zmení :) o5 sú vítané všetky kluby všetky značky no proste všetci


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

Pre výstavbu nultého obchvatu Bratislavy zavrú výjazd z ...

Od 15. februára 10.00 h do 23. februára totiž bude v Bratislave uzatvorený nájazd od Bajkalskej ulice smerom k Prístavnému mostu, a to z dôvodu rekonštrukcie nájazdovej rampy.

Suzuki ukázalo víziu svojho SUV-kupé

Do segmentu SUV-kupé začína nahliadať aj Suzuki. Automobilka predstavila elektrický koncept Futuro-e nesúci línie tohto obľúbeného atraktívneho segmentu. Že by nám v Suzuki chceli naznačiť príchod nového modelu?

Neuveriteľné, neočistil čelné okno a vyrazil na cestu

Na ceste za Dolnými Semerovcami zastavili policajti Opel Vectra, ktorého vodič predviedol ukážkovo nezodpovedné správanie. Pozrite sa, s akým čelným oknom sa vybral na cestu. Polícia ho na mieste vyriešila blokovou pokutou.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE