Ak máte nazvyš pár milión eur, tak si možno chcete kúpiť jeden z hyperšportov súčasnosti. Problém je v tom, že mnohé sú už vypredané a na ostatné je čakacia doba v mesiacoch alebo dokonca v rokoch. Jedinou možnosťou tak zostáva nákup z druhej ruky. V Mníchove je predajňa snov, kde si môžete kúpiť exkluzívne autá od značiek ako Bugatti, Ferrari, Lamborghini, Porsche, Pagani alebo Koenigsegg. Poznáte predajňu s lepším výberom? My nie.

Medzi exkluzívnymi autami je v ponuke aj taká chuťovka, ako Mercedes SLR Stirling Moss.

Samozrejme, nákup v SEMCO Exclusive Cars si môžu dovoliť len tí lepšie zarábajúci. Najlacnejšie auto aké majú momentálne v ponuke stojí 216 500 € a ide o Lamobrghini Huracan Spyder. Ďalej tam nájdete autá ako McLaren 675LT Spider, či Coupe alebo 650S Can-Am, Lamborghini Aventador LP720-4 alebo LP750 SV. Pod hranicu milióna eur sa zmestia aj autá ako Porsche Carrera GT, či Ferrari F12 Tdf. Za hranicou milióna eur sa pohybujú hyperšporty ako Porsche 918 Spyder, Ferrari LaFerrari, Bugatti Veyron, Pagani Huayra alebo úplne nový McLaren P1.

Ponuka áut je fakt šialená

Medzi exkluzívnymi autami je v ponuke aj taká chuťovka, ako Mercedes SLR Stirling Moss. Ide o limitovanú edíciu roadstera bez čelného skla a bez sklápacej strechy. Mercedes vyrobil v spolupráci s McLarenom len 75 ks. Najväčšou vzácnosťou je však Koenigsegg One of 1. Ide špeciálnu verziu Agery a tento kus, čo naznačuje aj názov One of 1, je jediný na svete.


Vybrať si v bohatej ponuke nie je naozaj žiadny problém. Horšie je to s potrebným finančným obnosom na účte. :-)

 

Zdroj: jamesedition