Car Fans Cup sa konal na celom Slovensku. Účastníci mohli obdivovať krásne autá a ešte krajšie ženy... : )

Registrácia bola bezplatná. Účastník obdŕžal nálepku s poradovým číslom, pod ktorým vystupoval počas celej sezóny. Nálepka musela byť umiestnená na viditeľnom mieste počas predvádzania auta. Víťaz každej kategórie automaticky získal voľný vstup na nasledujúce podujatie. Akcie pokrývali pekne celé Slovensko a štartovali už koncom apríla. Od Svidníka až po Bratislavu. Ani jedna akcia nebola len o autách. Na návštevníkov čakal bohatý program. Bolo sa rozhodne na čo pozerať. Veď posúďte sami.

V polovici júla sa konala už po štvrtýkrát Power Tuning párty v areáli nákupného centra Shopping Palace v Bratislave na Zlatých Pieskoch. Okrem show cars ste mohli na podujatí vidieť i krásne zreštaurované youngtimery, superšporty, ale aj muscle cars spoza veľkej mláky. Všetkých účastníkov potešilo voľné vstupné.

Posledný krátky zostrih pochádza z Car Fans Party zo septembra 2016, o ktorú sme sa pričinili aj my z TopSpeedu. Konala sa v krásnom areáli Evantlandu v Lehniciach. Jednodňová akcia sa niesla v pohodovej atmosfére. Moderovanie mal po celý deň na starosti Alex Štefuca a ochotne mu sekundoval náš šéfredaktor Marián Čabák. Celkový počet vozidiel „na trávniku" bol 196. 

Organizátori CarFans Party už oznámili termín 3. ročníka, ktorý bude dvojdňový. 3. CarFans Party sa koná 8. a 9. septembra v Lehniciach - Sása. Viac na www.carfans.sk