Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 12 obrázkov

Sobotný program bude nabitý. Počas dňa bude prebiehať show&shine predstavovanie vozidiel aj súťaž dB DRAG Slovensko, posledné kvalifikačné kolo pred autosalónom v Nitre. Že o veľký počet kvalitne upravených áut nebude núdza, svedčí fakt, že v Lehniciach vyberieme prvú TOP20tku áut, ktoré sa zúčastnia finále na Autosalóne v Nitre, ďalej TOP10tku áut, ktoré zabojujú o CFC Putovný Pohár a navyše AMTS Team bude vyberať autá pre AMTS autosalón v Budapešť 2018. Motivácia je teda viac než slušná, nehovoriac o tom, že pre najlepších sú pripravené trofeje custom výroby z ocele, nielen klasické poháre, na aké ste zvyknutí.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 38 obrázkov

Aké autá môžete na akcii zhliadnuť? Určite nebudú chýbať klasické vozy mierne upravené či sériové. Makicov PORN Benz, “convoy“ zložený z VW busíka a chrobáka, lady, škodovky a ďalších. Trend domontovaného vzduchového pruženia neobchádza ani Slovensko a veľká porcia vozov bude doslova ležať na bruchu. AirRide má výhodu, že keď príde čas, chalani si natlakujú vankúše a pohodlne sa odvezú domov. Horšie to majú ale STANCEri, tí sa jednoducho musia odplaziť tak, ako prišli. :D Hejterská duša nikdy nepochopí, že tuning nie je len o zlepšovaní jazdných vlastností, ale aj o individualizácii, stylingu a jednoducho túžbe odlíšiť sa. Pre nich máme skôr pripravené silné športové vozy ako Mustang ROUSH 727HP, Nissan GTR, či maličký Pulsar GTI-R s výkonom 430 koní. Ak by im ani toto nebolo po chuti, môžu sa poobzerať po limuzínach, amerických vozoch alebo hotrodoch či plážových buginách s motormi z Porsche. Car Fans Cupu sa zúčastňujú aj seriové repliky, uletené projekty doma postavených vozidiel ako BRUTAL, alebo hotrody z dielne FOLK´s garage. Že CFC nie je len o klasickom tuningu ako poznáte, sa môžete presvedčiť na akciách, ktorých sa zúčastňujeme po celom Slovensku.

V galérii je malá časť vozidiel, ktorá nám odobrila účasť, a vyzerá to tak, že Lehnice zažijú parádnu expozíciu zaujímavých strojov. Možnosť kempovať v stanovom mestečku priamo v areáli aj pred ním, outdoorové aktivity ako futbal, volejbal, nočná párty, množstvo skvelých áut a ľudí, to sú lákadlá zúčastniť sa CAR FANS CUP PARTY v Lehniciach. Akcie je voľná pre všetkých bez registrácie.