Organizátori AS tím si za ten čas vypočuli a prečítali viacero ponosov až sťažností na to, že seriál AZ pneu AutoSlalom sa zameriava len na 1/3 Slovenska. Aj keď o tom doteraz veľmi nahlas nehovorili, v pozadí sa snažili nájsť spôsob, ako vyhovieť aj východniarom a priniesť im preteky rovnakej úrovne na akú sú zvyknutí jazdi AutoSlalomu. Prekážok nebolo málo, ale boli riešiteľné. V prvom rade to chcelo strategického partnera. Zdá sa, že sa ho podarilo nájsť. Pre usporiadanie pretekov to bol zlomový bod.

Východniari, no nie len vy! Svrbia vás dlane a pália nohy? Prídite sa popasovať s časom a súpermi medzi kužeľkami. Poznačte si dátum 06.08. - letisko Svidník.

Táto správa oficiálne a verejne oznamuje prípravu prvých pretekov seriálu AZ pneu AutoSlalom na východe Slovenska. Termín a miesto sú: 06.08. - sobota - Letisko Svidník. Organizátori majú v pláne tento rok usporiadať na východe spolu 3-4 podujatia. Ak o preteky bude zo strany jazdcov dostatočný záujem, budúcu sezónu by mohol mať východ SR "vlastný" seriál AutoSlalom. Ale to už asi veľmi predbiehame... Dôležité je, že preteky na východe podporili tradiční realizační partneri seriálu: pneushop AZ-pneu.sk, autokozmetika AutoGlym a Energetický nápoj HELL Energy Drink.

Pozvánka:


Východniari, no nie len vy, ak vás svrbia dlane a pália nohy, prídite sa popasovať s časom a súpermi medzi kužeľkami. Poznačte si dátum 06.08. - letisko Svidník.


Doplňujúce info:

I. AZ pneu AutoSlalom SVIDNÍK
Predregistrácia na www.autoslalom.sk začína 30.07. - tradične 7 dní pred pretekmi.

Štartovné 25 € obsahuje:
- 1+4 jazdy, (tréning + 4x ostrá),
- energetický nápoj Hell Energy,
- teplé jedlo,
- časy jázd cez sms,
- hudobný sprievod a moderovanie

Vypísané súťažné kategórie:

S1 - 1400 ccm, S2 - 1600 ccm, S3 - 2000 ccm a S4 + 2000 ccm.


Všetky ostatné Pravidlá pretekov a časový harmonogram sú tradičné.