Maťo Homola

Na začiatku septembra absolvoval Maťo Homola úspešné WTCC testy na okruhu Catalunya pri Barcelone, kde bol obrovským prekvapením, keď bol suverénne najrýchlejší, čo mu opäť o čosi viac priblížilo dvere do svetového šampionátu. Viacerí šéfovia pretekárskych tímov a vedúce osobnosti WTCC a Eurosportu podrobne sledujú jeho jazdecké napredovanie a predpovedajú mu úspešnú budúcnosť.

Maťo Homola je už dvojnásobným vicemajstrom v európskom šampionáte v pretekoch cestovných automobilov FIA ETCC a preto ďalším logickým krokom v jeho kariére by bola práve účasť v Majstrovstvách sveta cestovných automobilov. Štart vo FIA WTCC, ktoré počas 12 pretekov budúceho roka zavíta na štyri kontinenty, vrátane nášho Slovakia Ringu, je finančne náročný. Poskladať rozpočet si vyžaduje veľa práce a silnú fanúšikovskú základňu, ktorá motivuje k spolupráci ďalších potenciálnych sponzorov.

Maťo Homola

Teraz je tu čas pre všetkých podporovateľov Maťa Homolu, či slovenského motoršportu. Pomôžme dostať prvého Slováka do Majstrovstiev sveta. Stačí dať like na fanstránke Maťa Homolu na Facebooku. Ak by sa mu podarilo získať ďalších 100 000 fanúšikov, stal by sa tretím najpopulárnejším jazdcom WTCC. Navyše, za každých 10 000 likeov splní Maťo bláznivú výzvu fanúšikov a natočí o nej pre nich video. My sme už Maťa likom podporili, nevýhajte ani vy. Link fanstránky Maťa Homolu na FB: https://www.facebook.com/homolamotorsport

Zdroj: tlačová správa