Dňa 8.11.2016 sa na moste Zlatné neďaleko Žiliny stala vážna dopravná nehoda. 57-ročný vodič Dacie Logan prešiel z neznámych príčin do protismeru a narazil do protiidúceho kamióna. Keďže sa incident odohral na moste, 44-ročný vodič z Poľska sa nemal kde vyhnúť. Celú situáciu si môžeme pozrieť vďaka kamere, ktorá bola v kamióne. Video sa po zverejnení políciou začalo rýchlo šíriť internetom.

 

 

A nielen u nás. Objavilo sa aj na americkom YouTube kanáli Raw Leak. U nás ste ho mohli vidieť nedávno v článku o najnebezpečnejších cestách na Slovensku. Vtedy sme však netušili, že ho budú rozoberať aj v zahraničí. Veď internet je preplnený podobnými videami a každý deň ich niekoľko pribudne. Tak prečo sa práve to zo Slovenska stalo „populárne“? Odpoveď je jednoduchá. Stačí sa naň pozrieť a hneď pochopíte. Teda skôr naopak, nepochopíte. Príčina nehody je stále neznáma a ľudia na Slovensku aj vo svete hľadajú vysvetlenie. Najpravdepodobnejšou príčinou mohol byť mikrospánok, infarkt alebo epileptický záchvat. Niektorí si však myslia, že sa muž pokúšal o samovraždu. Každopádne, vodič Dacie nehodu prežil a je vraj mimo ohrozenia života. Utrpel pri nej ale ťažké zranenia, z ktorých sa bude liečiť viac ako 42 dní. Aký máte názor na nehodu vy? Všimli ste si vo videu niečo zvláštne? Napíšte do komentáru.

zdroj: carscoops

27 NAJNEBEZPEČNEJŠÍCH CIEST NA SLOVENSKU. VIETE O NICH?

27 NAJNEBEZPEČNEJŠÍCH CIEST NA SLOVENSKU. ...

Nehodovosť je negatívny, no merateľný jav. Nie doslovne, ale iba štatisticky. U nás sa aj táto štatistika častokrát ...

13. 11. 2016
DEŇ, KEDY BY NA EURÓPSKYCH CESTÁCH NEMAL NIKTO ZOMRIEŤ

DEŇ, KEDY BY NA EURÓPSKYCH CESTÁCH NEMAL ...

Tispol predstavil preventívny projekt EDWARD (European Day Without A Road Death). Hlavným cieľom je zvýšiť bezpečnosť na ...

20. 07. 2016