Kožu určite nestačí len pravidelne poutierať od prachu. Ak nemá chradnúť, praskať, šuveriť sa a strácať farbu, je nutné ju pravidelne krémovať a aplikovať ochrannú vrstvu, ktorá jej predĺži životnosť. Koža je totiž prírodný materiál a trpí viac, ako umelý. Textilné sedačky stačí vysávať a ak ich nezašpiníte a neničíte ich, vyzerajú aj po rokoch bez chýb. To sa o koži povedať nedá.

Čistič na kožu a jej ochranu DYNAMAX pomôže starať sa o ňu aj jej prinavrátiť stratený lesk. Už samotné balenie slovenského produktu je na veľmi vysokej úrovni. Nevedeli by ste povedať, či je produkt zo západnej Európy, z Ameriky, alebo inej vyspelej krajiny. Tento zámer vyšiel tvorcom skvelo a budí dôveru. Na bočnej strane obalu je znázornená drsnosť povrchu pred a po opracovaní. Okrem kožených sedadiel môžete s prípravkom čistiť a chrániť aj napríklad kožený odev alebo batožinu.

DYNAMAX čistič na kožu má mierny až silný čistiaci účinok, teda okrem ochrany si s ním dokážete kožené sedadlá aj vyčistiť. Prípravok vracia koži pružnosť a prírodný efekt. Ďalej chráni kožu proti znečisteniu, UV žiareniu a pred vyschnutím. Samozrejme nie na veky, prípravok treba aplikovať pravidelne.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov

ýSamotná aplikácia je pritom jednoduchá, prípravok nanesiete na čistiacu handričku, krúživými pohybmi vnesiete do povrchu a necháte vsiaknuť. Počkajte pár minút a zvyšný produkt zotrite suchou handričkou. Neodporúča sa hneď na sedadlá sadať, preto je najlepšie to robiť pred odstavením vozidla. Prípravok samozrejme vyskúšajte na menej viditeľnom mieste, aby ste sa presvedčili o výslednom efekte. Opatrne tiež pri letnom slnku, neaplikujte produkt na rozpálený kožený interiér.