Množstvá prevádzkových náplní v autách sú dnes pre ich spoľahlivú a dlhodobú prevádzku rovnako dôležité ako iné servisné úkony. Lenže poznáte to, aj keď máme svoje autá radi, zapamätať si presné objemy ich jednotlivých náplní je často nadľudský výkon. V hlavách skrátka nosíme kopec dôležitejších vecí a na toto už akosi nezostáva priestor. Ani to však automaticky nemusí znamenať, že zostanete pri zisťovaní množstva olejových náplní v aute automaticky odkázaní len na odborníkov. Stačí mať prístup k internetu a ako sa hovorí, ste „za vodou“. Objemy jednotlivých prevádzkových náplní vášho auta si totiž rýchlo a pohodlne dokážete zistiť sami. 

Prvým krokom je návšteva stránky www.dynamaxoil.com. Následne stačí kliknúť na sekciu "Vyhľadávač produktov" v pravom hornom rohu hlavného menu stránky. Po tomto kroku ste automaticky presmerovaní na vyhľadávací nástroj s možnosťou výberu základných parametrov vyhľadávania.

Koľko do motora a prevodovky?

Produktový internetový vyhľadávač DYNAMAX dokáže dobre poslúžiť nielen pri orientácii a výbere konkrétneho motorového či prevodového oleja do auta (vrátane ich výkonnostných špecifikácií), ale rovno vám prezradí aj ich presné množstvá, ktoré motor auta vyžaduje. Tam sa to navyše nekončí, vyhľadávač odporučí aj druh chladiacej či brzdovej kvapaliny, vrátane ich množstva v konkrétnom type a modeli auta. Veľmi dobre si tak viete napríklad porovnať aj predpoklad budúcich servisných nákladov pri hľadaní a výbere vášho budúceho jazdeného auta. Keďže ste na stránkach spoločnosti DYNAMAX, v rámci vyhľadávača sa priamo dostanete k viacerým jej produktom vhodným pre vaše auto. Po zadaní troch vstupných údajov k môjmu autu (značka, model, motor) som sa tak dostal nielen k objemu olejov či chladiacej kvapaliny, ale aj ku konkrétnej odporúčanej náplni do ostrekovačov a vhodnej štartovacej batérií. Plne automatizovaný vyhľadávač produktov vám tak v štyroch jednoduchých krokoch zadarmo poskytne nielen odporúčania pre výber z produktového portfólia DYNAMAX Motor Oils, ale zároveň zaručí aj kompatibilitu produktov pre vaše auto.

Obmedzení však nie ste výlučne na osobné autá, vyhľadávač pomôže aj pri orientácii v druhu a množstvách prevádzkových náplní v ľahkých úžitkových modelov, vo veľkých nákladných autách, či dokonca aj v traktoroch.

Takto vyzerá prostredie vyhľadávača. Pomôže vám nájsť nie len olejové náplne, ale aj objemy náplní prevodoviek, diferenciálov, brzdovej kvapaliny a dokonca aj špecifikácie akumulátorov.

Výhody Vyhľadávača produktov DYMANAX Motor Oils

- je to bezplatná online služba
- poskytuje okamžitý prístup k rozsiahlej databáze olejov, mazív, chladiacich a brzdových kvapalín a iných produktov
- služba je nenáročná na obsluhu a prispôsobená potrebám zákazníkov
- okamžite vytvorí zoznam odporúčaní vhodných náplní pre konkrétne auto
- zaisťuje kompatibilitu ponúkaných náplní a produktov s vybraným typom vozidla

Vyhľadávač veľmi konkrétne odporučí produkty DYNAMAX Motor Oils vhodné presne pre konkrétne auto. Zároveň tak zaručí kompatibilitu produktov pre vaše auto