Nový svetový rekord

Čína je už pár rokov najväčší automobilový trh sveta. Niet divu, že stále viac automobiliek chce byť jeho súčasťou. Z koláča si chce rozhodne ukrojiť aj prémiová značka Genesis, ktorá na čínsky trh vstúpila naozaj originálne a impozantne. Nočnú šanghajskú oblohu rozžiarila svetelná šou vytvorená z 3 281 dronov, čím zároveň vytvorili nový svetový rekord pre najväčší počet dronov letiacich súčasne. Na oblohe sa tak zjavilo obrovské logo značky, či dokonca oba modely, ktoré Genesis uvedie na čínsky trh (G80 a SUV GV80). Výsledkom bola šou, ktorá rozhodne stojí za obdiv, pričom náročnosť jej prevedenia asi nemusím zdôrazňovať. 

„Uvedenie značky v Číne reprezentuje významnú, možno aj najdôležitejšiu kapitolu v histórii značky. Genesis sa spočiatku zameria na budovanie značky. Budeme pokračovať v odhaľovaní ďalších udalostí, ktorými plánujeme osloviť naše čínske publikum.“ Markus Henne, CEO Genesis Motor China  

Genesis G80

Genesis vytvoril špecifický marketingový plán pre čínsky trh, ktorého úlohou je zobraziť značku nielen ako výrobcu áut, ale aj ako životný štýl, pričom k zákazníkom sa snaží dostať aj jednoduchým sloganom: „Genesis of You.“ Svoje pôsobenie v Číne odštartujú dvomi modelmi, a to luxusným sedanom G80 a SUV-čkom GV80, pričom v budúcnosti to rozhodne nezostane len pri nich. 

Zdroj: motor1.com