Registrácia Prihlásenie

Auto-slide 2015 Oslany

- Popis udalosti

Obrovská automobilová šou AUTO-slide uzrie svetlo sveta 4.1.2015 už po 12 krát. Veľkú dávku adrenalínu, súboje, silné pretekárske špeciály a hlavne neopakovateľnú atmosféru budete môcť tentokrát zažiť v Motoršport aréne Beckert v Oslanoch pri Partizánskom. Zo Žarnovice sa po peripetiách s ničením plochej dráhy AUTO slide presťahoval na najmodernejší rallycrosový okruh na Slovensku, pod organizačnú taktovku dlhoročných, skúsených organizátorov autokrosových pretekov. Motoršport aréna Beckert sa už neraz stala dejiskom majstrovstiev Slovenska či Strednej európy. A naviac sa tento areál nachádza necelých 30 km od Žarnovice, preto padla voľba naň.


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

Pre výstavbu nultého obchvatu Bratislavy zavrú výjazd z ...

Od 15. februára 10.00 h do 23. februára totiž bude v Bratislave uzatvorený nájazd od Bajkalskej ulice smerom k Prístavnému mostu, a to z dôvodu rekonštrukcie nájazdovej rampy.

Suzuki ukázalo víziu svojho SUV-kupé

Do segmentu SUV-kupé začína nahliadať aj Suzuki. Automobilka predstavila elektrický koncept Futuro-e nesúci línie tohto obľúbeného atraktívneho segmentu. Že by nám v Suzuki chceli naznačiť príchod nového modelu?

Neuveriteľné, neočistil čelné okno a vyrazil na cestu

Na ceste za Dolnými Semerovcami zastavili policajti Opel Vectra, ktorého vodič predviedol ukážkovo nezodpovedné správanie. Pozrite sa, s akým čelným oknom sa vybral na cestu. Polícia ho na mieste vyriešila blokovou pokutou.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE