Určite to poznáte. Počas niekoľkomesačného zimného nezáujmu o umývanie auta prišli prvé slnečné lúče a pohľad na totálne zašpinené auto vás doženie do ručnej „umyvárky“. Hurá, auto je čisté. Ale čo nezbadáte? Nové škrabance, ktoré cez špinu nebolo vidieť. Ako s nimi preč? Prípadne ako sa im vyvarovať?

Môžete vyskúšať produkt DYNAMAX vosk a leštenka na karosériu. Už samotné balenie vyzerá skutočne dobre, na bočnej strane výrobca doplnil, ako môže na pohľad vyzerať povrch pred úpravou (drsný) a po úprave (jemný). K samotnej fľaške si však zabezpečte mikrovláknovú handričku, s ktorou to budete nanášať.

Pred použitím, samozrejme, celé auto umyte od špiny a vysušte ho. Povrch nesmie byť rozpálený, teda nemali by ste to robiť na priamom letnom slnku. Jarné lúče však ničomu nevadia. Produkt nalejte na handričku a krúživými pohybmi nanesiete na povrch karosérie po malých plochách, prípadne po jednotlivých dieloch. Môžete tiež využiť aj ručnú leštičku.

Po aplikovaní produkt doleštíte čistou a suchou handričkou tak, aby na povrchu nezostalo nič z produktu. Takýmto spôsobom jemné škrabance zostanú vyplnené špeciálnou politúrou, a tie tak nebudú tak viditeľné. Postup však musíte opakovať po niekoľkých umytiach, prípadne dažďoch, hlboké škrabance tiež odolajú.

Samotný vosk však pomôže chrániť karosériu pred ďalšími podobnými škrabancami a vy tak ušetríte za prípadne preleštenie karosérie. A to sú predsa ušetrené peniaze. A predsa kto má rád svoje auto, ten musí mať z pohľadu na vyleštené a navoskované auto jedine úsmev od ucha k uchu.