V Kart 1 Arene sa schádza druh ľudí, ktorí majú radi vôňu benzínu a radi si ostro zajazdia na motokárach. Niekto tam je často (aj 3x za týždeň), iný príde len raz za čas. Hala však myslí na pravidelných zákazníkov a dáva im možnosť stať sa členom Národného motokárového centra Kart 1 Arena. Stačí sa zaregistrovať. Koľko to stojí? Nič, nula. Registrácia je bezplatná a hneď môžete začať využívať benefity člena. Napríklad každú 10-tu jazdu máte zadarmo.

Zaregistrovať sa môžete aj pomocou tohto monitora

Jazdiť v Kart1 Aréna je teraz výhodnejšie ako kedy predtým. Staňte sa členom Národného motokárového centra Kart 1 Aréna
a každú 10. jazdu získate zadarmo.

Keď prídete do Kart 1 Arena, v priestoroch baru, vedľa miesta, kde predávajú lístky na jazdy nájdete dva dotykové monitory. Vyplňte na nich jednoduchý formulár, kam zadáte meno, priezvisko, prezývku, skratku, národnosť, dátum narodenia a e-mail. Po potvrdení registrácie oslovte obsluhu, ktorá vám vydá novú členskú kartu. Pre získanie členstva treba riadne a pravdivo vyplniť všetky požadované údaje pri registrácii.

Potom už stačí kartu len využívať. Vždy pred bežnou jazdou podajte členskú kartu obsluhe, ktorá vám pripíše jazdy. Ak ste už kúpili 9 jázd, systém automaticky oznámi, že 10-tu máte zadarmo. Pozor, jazdy sa nedajú pripísať dodatočne. Kartičku treba bez vyzvania predložiť pred kúpu jazdy. Benefity sa nevzťahujú na preteky, firemné akcie a ani na iné služby a tovar v Kart 1 Arena.

Pripísanie jazdy na kartu je možné iba pri nasledovných jazdách:
10 minútová jazda na motokáre dospelých, ktorá je dostupná verejnosti,
10 minútová jazda na motokáre pre deti, ktorá je dostupná verejnosti,
10 minútová jazda na dvojmotokáre, ktorá je dostupná verejnosti.

Členská karta Národného motokárového centra Kart 1 Arena

Staré vernostné karty teda neplatia. Ak chcete zostať členom Kart 1 Arena, postupujte rovnako, ako pri registrácii nového člena. Teda vyplňte formulár na jednom z monitorov a obsluha vám vydá novú kartičku. Zo starých kariet už nie je možne čerpať zľavy. Kart 1 Arena sa ospravedlňuje za možné nepríjemnosti. Nový systém je však výhodnejší a časom budú aj iné benefity pre členov.

Zdroj: tlačová správa