Sezóna pre Nikolasa bola teda úspešná aj napriek viacerým ťažkostiam, ktoré ho počas sezóny stíhali. Všetky tieto veci, ktoré zažil, ho posilnili a je pripravený nastúpiť na posledné preteky tejto sezóny. Týmito sú Majstrovstvá Sveta v Portugalsku už o týždeň. Nikolas si to vyjazdil a získal ticket, ktorý ho oprávňuje zúčastniť sa týchto náročných pretekov.

Dokončiť nedokončenú robotu

Na Majstrovstvá sveta ide s jediným cieľom. „Chcem získať titul majstra sveta!“ Povedal dravý Nikolas. Minulý rok v Taliansku mal obrovskú šancu, ale bohužiaľ si ho počas predfinále a finále sadla smola, ktorá mu nedovolila využiť pole position a pokazila jeho tvrdú celoročnú prácu a snahu na získanie titulu. Nikolas ale verí, že tento rok si titul vyjazdí a chce ukázať každému tento rok, že jeho minuloročná rýchlosť na Majstrovstvách sveta nebola žiadna náhoda. Nikolasovi držíme palce a budeme ho aj tento rok sledovať a podporovať a veríme, že si splní svoj sen, ktorý má na dosah.

Zdroj: kartarena.sk

Nikolas patrí k jedným z najväčších talentov, aké v našich končinách máme. Titul Majstra sveta by bol vstupenkou do sveta veľkého motoršportu.