O tom, že Slovensko od minulého roka tiež má oficiálneho zástupcu značky Caterham sme informovali viackrát. Teraz Caterham s predajnou  na Račianskej ulici 184/B síce spomenieme znovu, ale v inej súvislosti ako športové náradie. Aj vďaka TopSpeed.sk sa cesty zástupcu AUTOGLYM  a Caterham na Slovensku spojili. Snahou značky AUTOGLYM je vytvoriť sieť reprezentatívnych kamenných obchodov, v ktorých bude možné produkty hobby triedy nie len kúpiť, ale dostať k nim aj patričný servis, informácie a odporúčania správneho použitia. Zástupca AUTOGLYM sa snaží vyhnúť systému tuctového predaja týchto produktov ako ležiakov na pultoch čerpačiek, či predajní.

Informácie uvedené na zadných stranách produktov sú minimálne a absolútne nie sú postačujúce pre pochopenie účelu a spôsobu správneho použitia a max. efektu. Ak niektorý z produktov AUTOGLYM nefunguje ako klient očakával, bezpečne je to práve jeho nesprávnym použitím. AUTOGLYM a Caterham majú v Británii dlhoročné partnerstvo. Nie je preto divu, že o podobnú vec sa snažia aj slovenskí zástupcovia.

Konateľ Rotos Racing s.r.o., dovozca značky Caterham, Tomáš Duplinský vám osobne rád pomôže a poradí. Vysvetlí správny postup použitia jednotlivých produktov, najlepšie v predajni Rotos Racing na Račianskej ulici v Bratislave. Touto spoluprácou chcú dosiahnuť lepšie pochopenie oboch značiek na našom trhu. Pri kúpe výrobkov AUTOGLYM sa môžete pokochať nad legendou Caterham.

 

web Caterham Slovakia

Igor Zajac - dovozca AutoGlym pre Slovensko