McLaren si uctil Alaina Prosta špeciálnym McLarenom P1. Prost nebol jediný, Denny Hulme dostal poklonu v podobe McLarenu 675LT a zakladateľ Bruce McLaren zase oranžový 650S Spider.

Biely McLaren P1 s čiernymi kolesami odeli do modrých a červených detailov. Hypercarom vzdali poctu štvornásobnému Majstrovi sveta F1, Alainovi Prostovi, ktorý získal tri tituly práve v McLarene. Pri tvorbe vizáže sa inšpirovali Francúzovou prilbou. Ďalším pánom na holenie je Denny Hulme, pretekár s najviac víťazstvami v Can-Am, v jeho prípade zvolili McLaren 675LT a pri lakovaní sa inšpirovali prilbou, ktorú nosil v Can-Am. Výsledok je biele auto s čiernymi pruhmi a žltými svetlami. Nezabudli ani na zakladateľa Bruca McLarena, ktorému venovali oranžový McLaren 650S Spider.

Automobilka však nepriniesla len špeciálne edície. Diváci v Goodwoode mohli vidieť aj veľkú raritu, McLaren F1 GT. Auto, z ktorého vyrobili len tri kusy kvôli homologácii pretekárskeho McLarenu F1 GTR Longtail. Nechýbal najostrejší súčasný hypercar značky, McLaren P1 GTR. Alebo pretekársky McLaren 650S GT3 i ďalšie varianty auta, ako napríklad edícia Le Mans, alebo 650S britskej polície. Na Festival rýchlosti sa prišiel pozrieť aj Majster sveta F1 z roku 2009, Jenson Button, ktorý si vyskúšal McLaren 570S a monopost Ayrtona Sennu McLaren MP4/6.

Raritný McLaren F1 GT, automobilka vyrobila len tri takéto autá