Kart 1 Arena súčasťou ďalšieho levelu motokárových pretekov

Preteky na vysokej úrovni

Tak ako pri konskom póle či golfe, veľká účasť a záujem prominentov športového a kultúrneho života udelila celému eventu adekvátnu mediálnu prezentáciu. Kombinácia služieb exkluzívnych hotelov a aspektu obľúbeného motokárového športu vsadeného do jedinečnej Alpskej scenérie bola aj v tomto prípade garantom doslova gravidnej biznisovej atmosféry! Podľa motta F1 „postav svoju značku na Pole Position“ bola účastníkom ponúknutá jedinečná platforma nielen pre svoju prezentáciu.

Kart 1 Arena súčasťou ďalšieho levelu motokárových pretekov

Základom spolupráce Kart 1 Areny a BMW Denzel Wien bolo štvrté miesto na predchádzajúcich pretekoch v Ischgl. Partnerstvo poukázalo na spoločné záujmy, no objednávka do Saalbachu si tentokrát vyžadovala už zadefinovať športové ciele ako aj kódex vystupovania. Krutým, ale zároveň prirodzeným faktom je, že záber komerčného úspechu sponzoringu závisí od športových víťazstiev a pódiových umiestnení. Jazdci Kart 1 Areny zvládli tlak očakávania bravúrne a požadovanú objednávku vo všetkých bodoch splnili. BMW Denzel Wien sa stal celkovým víťazom.

Kart 1 Arena súčasťou ďalšieho levelu motokárových pretekov

Nielen geniálna myšlienka postavená na priamej súvislosti športu a biznisu, jedinečnosti a exkluzivity, ale predovšetkým puntičkársky premyslený a zrealizovaný koncept za prítomnosti významných osobností robí tento event zmenšenou obdobou F1 Monaco - predikát výnimočný!

Na pompéznej záverečnej slávnostnej ceremónii za účasti 300 hostí sa nám dostalo skvelého pocitu víťazov a športového uznania za náš jazdecký výkon. V skutku významný bol kompliment za náš autentický prejav. Príslušne atraktívna bola aj ponuka spolupráce, ktorú sme dostali do budúcna.

„Účasť a úspech jazdcov Kart 1 Arena na tejto platforme má pre mňa enormný symbolický význam. Mám na to približne milión osobných dôvodov!“ - Michal mike Krasnansky

Kart 1 Arena súčasťou ďalšieho levelu motokárových pretekov

Zdroj: tlačová správa