Stačí virtuálna OMV karta v telefóne v aplikácii MyStation

V priebehu mesiacov január a február 2023 je pre všetkých držiteľov virtuálnej karty OMV SMILE & DRIVE, každý utorok a štvrtok po dobu až 3 hodín podvečer, vždy od 15 do 18 h možnosť tankovať prémiové palivá OMV MaxxMotion za cenu základných. Nie je potrebné mať nazbierané body. Stačí aktívna virtuálna karta OMV SMILE & DRIVE načítaná v mobilnej aplikácii MyStation a v správnom čase natankovať prémiové palivo.

Akcia OMV nie len ušetrí peniaze, ale aj prečistí motor

Prémiové palivá OMV MaxxMotion s exkluzívnou technológiou ACTIVEFLOW™ boli vyvinuté v Rakúsku. Prémiové palivá OMV ponúkajú novú úroveň kvality paliva, ktorú podporujú fungovanie motora, zabezpečujú jeho ochranu aj proti korózii, dopomáhajú k zníženiu opotrebenia a predlžujú životnosť na cestách teraz aj do budúcnosti.**

Akcia prémiové palivá OMV platí do marca 2023

Akcia platí od Nového roka a končí v posledný februárový deň v utorok 28. o 18 hodine. Takzvané štastné hodiny, alebo Happy Hours sú každý utorok a štvrtok podvečer od 15 do 18 h na každej čerpacej stanici. 

Podmienky akcie sú:
* je možné tankovať prémiové palivá MaxxMotion za cenu základných palív,
* zľava platí na max. 70 litrov na jedno tankovanie (ak natankujete viac, litre naviac budú účtované plnou sumou),
* akcia platí len s použitím aktívnej virtuálnej karty OMV SMILE & DRIVE,
* uplatnenie zľavy nie je automatické - pred tankovaním informujte personál a predložte platnú virtuálnu kartu OMV


Pri nákupe so zľavou sa OMV SMILE & DRIVE body za nákup na kartu nepripočítajú ani neodpočítajú (platí na celú transakciu). Nie je potrebné mať dostatok bodov na vašom OMV SMILE & DRIVE účte. Zľavu nie je možné uplatniť pri platbe Routex kartou a platí len na jeden druh paliva v jednej platobnej transakcii

Čo je to virtuálna OMV Smile and Drive karta?

Virtuálna karta znamená karta cez aplikáciu OMV MyStation alebo pri prihlásení sa do vášho účtu na omv.sk – sekcia SMILE & DRIVE. Virtuálnou kartou sa nerozumie načítaná plastová karta v aplikácii Stocard a pod. Zľavu si môžete uplatniť na všetkých čerpacích staniciach OMV na Slovensku, s výnimkou OMV Beladice. Akciu nie je možné kombinovať s inými zľavami.

zdroj: OMV Slovensko