Nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch... preto si na cestách dávajte pozor a rozmýšľajte nielen za seba, ale aj za druhých.

Fotky tejto totálky pochádzajú z Čiech. Šialená nehoda sa stala 1.8.2016 pri obci Horní Moštěnice na Olomoucku. Mladý vodič podľa utrpel zranenia v oblasti hlavy a po príchode rýchlej záchrannej služby bol v bezvedomí. K nehode dokonca vyslali i posádku leteckej záchrannej služby. Čudujte sa, mladík mal mega šťastie a prežil. Vzhľadom na priložené fotky je ale dosť možné, že bude poznačený na celý život.

Za nehodu pravdepodobne môže neprimeraná rýchlosť

Predbežnou príčinou dopravnej nehody podľa českej policajnej hovorkyne bola vysoká rýchlosť. Auto sa za prednými dverami nárazom rozlomilo a skončilo v priekope. Na fotografiách by mal auto problém rozoznať aj autičkár. Jedná sa o BMW radu 3 (e90). Pravdepodobne za taký výsledok môžu i zadné gumy, ktoré na fotkách vyzerajú veľmi biedne a na aute v takom stave nemajú čo hľadať! Neberte to tak, že sa meníme na krimi noviny, alebo "bulvár". Také obrázky prinášame preto, aby sme vás varovali a pôsobili preventívne. Chceme vás aspoň trochu viac primäť k zamysleniu pri šoférovaní. Nielen za seba, ale aj za iných...

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov

Zdroj: Auto.cz