EURO-VAT okrem iného zastrešuje aj medzinárodne známu značku DYNAMAX, ktorej produkty vám často a radi predstavujeme. Prečo? Napríklad aj preto, že sa jedná o 100% slovenskú a dekádami overenú stabilnú firmu. EURO-VAT svoje aktivity už dlhú dobu smeruje aj servisákom. A práve hlavne im je určená aktuálna súťaž - vyhraj diagnostiku Bosch. Je veľmi jednoduchá. Na facebook profile EURO-VAT AUTODIELY si tipnite odpoveď na jednoduchú otázku a ste v hre o špičkovú automobilovú diagnostiku BOSH KTS 250.

Špičková diagnostika BOSCH KTS 250

Tento najmodernejší multifunkčný tester riadiacich jednotiek dnes už nemôže chýbať v žiadnej dielni. KTS 250 – diagnostický nástroj riadiacich jednotiek typu All-in-one je vybavený všetkými potrebnými nástrojmi pre diagnostiku porúch v dielni a na cestách. Je pripravený na použitie počas niekoľkých sekúnd a je veľmi jednoducho použiteľný vďaka moderným, jednoduchým a intuitívnym používateľským rozhraniam.

Hrá sa na profile FACEBOOK EURO-VAT AUTODIELY SÚŤAŽNÁ OTÁZKA: Koľko kilometrov v priemere najazdia všetky rozvozové a distribučné autá v rámci Slovenska za jeden mesiac?

Vyhodnotenie súťaže prebehne 2.12.2021, kedy aj prostredníctvom FB stránky uverejníme výhercu. Nápovede ku správnemu výsledku nájdeš na www.eurovat.sk

Súčasť výhernej odmeny:
Tester KTS 250
Kábel OBD
Napájací zdroj
USB kábel
Manuál
Prenosný kufrík
Neobsahuje licenciu ESI[tronic]

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

Výsledok môžeš tipovať vo FB príspevku do 30.11.2021 23:59h. Každý súťažiaci môže zverejniť len jeden tip. V prípade viacerých tipov budú všetky od jedného súťažiaceho neplatné. V prípade rovnakého výsledku u viacerých súťažiacich bude výherca ten, ktorý zverejnil komentár so správnym výsledkom ako prvý.