FAB Design spravil z Maybachu 57 S nízko lietajúci projektil. Motor naboostovali dvojicou turbodúchadiel. Výsledok 478 kW(650k) a 1025 Nm hovorí za všetko. FAB tvrdí, že ťažká limo vie vystreliť na kilo do 5 sekúnd a dokáže prekonávať jazdné odpory odpovedajúce rýchlosti 303 km/h.  

Posilňovacia kúra a nasadenie steroidov a iných doplnkov výživy malo za následok nárast svalovej hmoty. Celkovo sa rozšíril Maybach 57 S FAB až 300 mm do šírky! Silné blatníky obsahujú ventilačné otvory pre prívod studeného a odvod horúceho vzduchu z oblasti bŕzd. Predný nárazník je rovnako aerodynamicky optimalizovaný a otvory umožnujú efektívnejšie chladenie motora. Svalnáč roluje na 20 palcových diskoch obtiahnutých pneumatikami 265/30 vpredu a 325/25 na zadnej náprave. 

Vkusnou je farebná kombinácia azúrovo modrého exteriéru s krémovým interiérom. Kabínu natiahli vo FAB Design do mnoho metrov štvorcových ušlachtilej a voňavej kože a alkantary. Samozrejmosťou je zušlachtenie interiéru nepreberným množstvom elektroniky od iPodu až po multi-cinema entertainment system.  

Ako sa na úpravu tohto kalibru patrí, FAB uvádza, že séria toho exkluzívneho medzikontinentálneho krížnika sa zastaví na cifre 15. Naštastie :) 

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 9 obrázkov