Vodič Bentley Continental GT šialenou rýchlosťou vrazil do oproti idúceho auta. V popise zverejneného videa, z ktorého beží mráz po chrbte, sa píše o rýchlosti Bentley 85 mph (136 km/h)! Väčšinou sa dopravná nehoda s takou vysokou rýchlosťou končí tragicky. Z hľadiska bezpečnosti našťastie auto, do ktorého mastodontné gran turismo vrazilo, takmer stálo a neprispelo svojou rýchlosťou a energiou k ešte brutálnejšej zrážke. 
 

MRAZIVÁ NEHODA NA DIAĽNICI. BMW X5 TO NAPÁLILO DO ŠKODY OCTAVIA

MRAZIVÁ NEHODA NA DIAĽNICI. BMW X5 TO ...

V dnešnej uponáhľanej dobe naozaj nie je problém ťuknúť a dokonca ani rozbiť auto na totálku. Nehôd je každý deň ...

24. 01.
S ABS NA SNEHU SKÔR NEZABRZDÍTE

S ABS NA SNEHU SKÔR NEZABRZDÍTE

Máte známych, ktorí tvrdia: „Jazda na snehu mi nevadí, mám predsa ABS, ESP... (doplňte trojmiestnu skratku podľa ...

14. 02.

Z pokojnej jazdy veľký problém

Akcia začína pri čase videa 0:30. V aute, ktoré si to zlízlo, asi ani v najhorších snoch nečakali, že pri pokojnom jazdení mestom sa na nich vyrúti šialenec. Paradoxne, všimnite si zvislú dopravnú značku. Tá prikazuje dať prednosť protiidúcim vozidlám... Kto však čakal, že sa Bentley prirúti diaľničnou rýchlosťou? Myslím, že v tomto prípade aj kamerový záznam pomohol ako dôkaz pri riešení situácie. Ako zázrakom sa obom posádkam áut nič nestalo.

Aj táto dopravná nehoda potvrdzuje, že pri jazde musíte mať stále oči na stopkách. A niekedy ani to nepomôže a so vzniknutou situáciou nemáte šancu nič spraviť. Podobné to bolo v tomto prípade...

Zdroj a foto: ViralHog, carscoops