Autosalon Bratislava

Pevnou súčasťou bratislavského autosalónu je kopec krásnych a sexi hostesiek.

Ktoré značky na výstave uvidíte?

Čaká nás najsilnejší ročník uplynulej dekády. V porovnaní s minulým rokom, ktorý zaznamenal úspech, je Autosalón bohatší o ďalšie značky ako Mini, Mitsubishi, Lada, Mahindra, či Volvo. Exkluzívny mix prináša offroady, SUV, hatchbacky, kupé, sedany, limuzíny, kabriolety a ďalšie typy vozidiel vo všetkých cenových kategóriách od širšie prístupných až po najluxusnejšie automobily za stovky tisíc eur.

Zoznam značiek (k 8.4.2016):
Aston Martin, Audi, Bentley, Bmw, Cadillac, Citroёn, Corvette, Dacia, DS, Fiat, Fiat Professional, Ford, Honda, Hyundai, Iveco, Jaguar, Jeep, Kaipan, Kia, Lamborghini, Lada, Land Rover, Mahindra, Mazda, Mercedes-Benz, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Piaggio, Range Rover, Renault,  Rolls Royce, Smart, Suzuki, Škoda, VW, Volvo.

Autosalon Bratislava

Mnohí budete mať príležitosť vidieť na výstave autá, ktoré bežne na cestách nestretnete.

Exclusive Salon plný luxusu

Neprehliadnuteľný dizajn, extrémne výkony motorov a všadeprítomný luxus. Také vlastnosti majú automobily predstavené v špecializovanej sekcii luxusných tovarov a služieb Exclusive  Salon. Ten prináša nielen reprezentatívne limuzíny, ale aj športové autá so stovkami koní pod kapotou. Pozornosť automobilových nadšencov si určite vyslúžia modely značky Rolls Royce – Wraith a Ghost; Aston Martin; ale aj exkluzívne automobily značiek Lamborghini a Bentley.

Bratislavský Autosalón bude otvorený od 20. do 24. apríla. Vstupenky sú žrebovateľné. Hrá sa o dva automobily BMW na 6 mesiacov a Mini na 3 mesiace!
Autosalon Bratislava

Na baby ako tieto sa na výstavisko určite oplatí vziať so sebou aj foťák, nielen mobil :)

Partner výstavy OMV dá súťažiacim skvelú VIVA kávu

Bez kvalitného paliva je aj to najkrajšie a najvýkonnejšie auto len na pozeranie. Aj preto je hlavným partnerom aktuálneho ročníka Autosalónu sieť čerpacích staníc OMV. V expozícii OMV si návštevníci budú môcť na vlastnej koži vyskúšať burácanie motorov a vysokooktánovú zábavu. Pretekársky simulátor pre náročných preverí šoférske schopnosti každého, kto naberie odvahu pustiť sa aspoň virtuálne do zdolávania náročného terénu. Po náročnom výkone budú môcť návštevníci načerpať nové sily vo VIVA kútiku, kde na nich bude čakať sladké občerstvenie a výborná káva.

Spoločnosť Probugas bude na Autosalóne pre zmenu prezentovať výhody LPG pohonu pre autá. Ozdobou expozície bude raritné auto Kaipan 14 z najmenšej českej automobilky Kaipan doplnené o LPG pohon.

Keďže na cestách je mimoriadne dôležitá bezpečnosť, hlavným mediálnym partnerom Autosalónu je RTVS a dopravné spravodajstvo Zelená vlna. Návštevníci sa na Autosalóne budú môcť stretnúť s redaktormi dopravného servisu a relácie Pozor, zákruta!

Testovacie jazdy počas výstavy robia:

Návštevníci si budú môcť vyskúšať na ceste počas testovacích jázd vozidlá značiek: Citroёn, Fiat, Hyundai, Mini, Nissan, Opel, Peugeot, Renault a Volvo. Z odborných podujatí sa uskutoční kuriérsky test úžitkových automobilov a vyhlásenie výsledkov súťaže Autoopravár junior 2016. Okrem nových áut sa návštevníci môžu tešiť aj na expozície veteránov a v úplne novom šate sa budú konať crash testy.