Čistiace utierky na sklo

Čisté sklá, najmä to čelné je základom bezpečnej jazdy. V tme určite nepoteší, ak sa odlesky svetiel protiidúceho auta doslova „rozlievajú“ po čelnom skle a znemožňujú dobrý rozhľad. Mastné alebo špinavé sklo zvnútra môžete mať z veľa dôvodov. No situáciu pred jazdou zaručene rýchlo a dobre vyriešia práve vlhčené utierky. Ak máte zanesený kabínový filter, alebo problém s klímou, utierky vám umožnia jazdu komfortne dokončiť.

V každom prípade však sklo nevyčistíte len tak suchou handrou. Čistiace utierky DYNAMAX GLASS CLENANING WIPES na sklo vám zabezpečia dokonalý výhľad bez šmúh, balenie obsahuje 24 kusov. Po vyčistení zostáva sklo krištáľovo čisté (samozrejme podľa stavu skla) a bez otravných odleskov počas jazdy v noci alebo proti slnku. A to je veľmi dôležité, lebo mnoho produktov je takých, že sklo očistia, no zanechajú smuhy presne v stope vášho čistenia... Takže treba doleštiť a to je otravné, robiť jednu vec dvakrát.

Čistiace utierky na ruky

Samotné čistiace utierky na ruky netreba predstavovať, slúžia presne na to, čo majú v názve. Koľkokrát sa vám stalo, že ste behali okolo auta a po nasadnutí ste zistili, že máte špinavé ruky? Je vám ľúto s takýmito rukami chytať pekne „nakrémovaný“ kožený volant? Práve preto sa hodia čistiace utierky DYNAMAX HAND CLENANING WIPES na ruky, ktoré rýchlo očistia vaše ruky a ešte aj príjemne voňajú.

Čistiace utierky na palubnú dosku

Čistiace utierky na interiér a palubnú dosku sú síce s odlišným názvom, ale môžete ich použiť na podobný materiál. Čistiace utierky DYNAMAX COCKPIT CLENANING WIPES na palubnú dosku majú už v názve znázornené, že ich podstatou je čistenie palubnej dosky, prípadne ďalších plastových častí vozidla, ako sú bočné výplne dverí alebo kufra. Okrem čistenie tiež chránia povrch pred starnutím a vyznačujú sa príjemnou vôňou.

Čistiace utierky na interiér

Samotné čistiace utierky na interiér DYNAMAX INTERIOR CLENANING WIPES môžete tiež použiť aj na palubnú dosku, keďže sú určené na plastové diely. Okrem toho však vyčistia aj látkový interiér alebo imitáciu kožu (keďže na kožu je určený iný prípravok). Pomôžu tak vyčistiť nečistoty aj z látkovej sedačky, silu mokrého tepovania však nesmiete očakávať. Pomôžu v situácii, keď sa vám niečo na sedačku vyleje alebo nalepí a utierky môžu nečistotu odstrániť. Okrem toho príjemne voňajú.