Registrácia Prihlásenie

VW BUG meeting Slovakia

- Popis udalosti

Medzinárodné stretnutie historických vozidiel Volkswagen a Porsche – VW BUG meeting Slovakia prístupny širokej verejnosti. Na našom podujatí si môžu malý aj veľký, starý aj mladý prezrieť unikátne historické vozidla značiek Volkswagen a Porsche, keďže tieto vozidla sú už raritou vidieť na cestách. Na podujatí, ktoré sa koná na letiskovej ploche v Trenčíne budete môcť vidieť množstvo zaujímavých kúskov od najstaršieho cez generácie sa meniace vozidlá. Súčasťou podujatia sú taktiež závody v slalome a šprinte kde si medzi sebou porovnajú sily majitelia vozidiel či už v originálnom stave až po nadupané stroje. Súbežne na podujatí vystúpia rôzne kapely, budete si môcť zasúťažiť v ťahaní vozidla Volkswagen pomocou na určitej vzdialenosti, deti sa môžu hrať na nafukovacích hradoch či zahrať vodný futbal. Počas celého podujatia je zabezpečené občerstvenie pomocou cateringu.


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

Nový VW Golf GTI príde už do Ženevy

Návštevníci jarného ženevského autosalónu sa môžu tešiť na nový VW Golf GTI ôsmej generácie. Na jeho pohon bude aj naďalej slúžiť upravený benzínový štvorvalec 2.0 TSI. Vo verzii Performance by sa mal jeho výkon blížiť až k hranici 300 k.

Autodopravcovia uvoľnili blokované cesty

Štrajkujúci autodopravcovia uvoľnili všetky blokované úseky ciest vrátane hraničných priechodov. Štrajk však stále pokračuje a vozidlá zostávajú na mieste. Predstavitelia autodopravcov čakajú na pozvanie od premiéra a ministrov, podľa toho vyhodnotia ďalší postup.

Už sa štrajkuje aj medzi Rožňavou a Košicami

Vo štvrtok od 11.000 hod začala blokáda štrajkujúcich autodopravcov aj na úseku cesty E58 medzi Rožňavou a Košickou mestskou časťou Šaca. Blokovanie prebieha v oboch smeroch. Polícia odporúča použiť inú trasu.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE