Registrácia Prihlásenie

VW BUG meeting Slovakia

- Popis udalosti

Medzinárodné stretnutie historických vozidiel Volkswagen a Porsche – VW BUG meeting Slovakia prístupny širokej verejnosti. Na našom podujatí si môžu malý aj veľký, starý aj mladý prezrieť unikátne historické vozidla značiek Volkswagen a Porsche, keďže tieto vozidla sú už raritou vidieť na cestách. Na podujatí, ktoré sa koná na letiskovej ploche v Trenčíne budete môcť vidieť množstvo zaujímavých kúskov od najstaršieho cez generácie sa meniace vozidlá. Súčasťou podujatia sú taktiež závody v slalome a šprinte kde si medzi sebou porovnajú sily majitelia vozidiel či už v originálnom stave až po nadupané stroje. Súbežne na podujatí vystúpia rôzne kapely, budete si môcť zasúťažiť v ťahaní vozidla Volkswagen pomocou na určitej vzdialenosti, deti sa môžu hrať na nafukovacích hradoch či zahrať vodný futbal. Počas celého podujatia je zabezpečené občerstvenie pomocou cateringu.


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

Peugeot ukázal prvú skicu hypercaru, ktorý bude pretekať na 24h ...

Peugeot ohlásil svoj veľký návrat do vrcholového motoršportu v sérii WEC a teraz ukázal aj prvý návrh jeho hypercaru. Ten pripravuje v spolupráci s tímom Rebellion Racing na sezónu 2022. Postaví sa tak Toyote, Astonu Martin a Glickenhausu.

Jaguar F-Type prišiel o motor 3.0 V6

Modernizovaný Jaguar F-Type prišiel o šesťvalcový motor. Novinku bude poháňať štvorvalec 2.0 Turbo (221 kW/300 k), alebo motor 5.0 V8 naladený na 331 kW (450 k), prípadne až na 423 kW (575 k) vo verzii F-Type R. Tá zvládne disciplínu 0-100 km/h za 3,7 s a rozbehne sa na magických 300 km/h.

Opitý vodič jazdil na diaľnici v protismere. Nadýchal 2,06 promile

Polícii včera nahlásili vodiča jazdiaceho po diaľnici D2 v protismere. Vodiča jazdiaceho v Mercedese nakoniec zastavili až na hraničnom priechode Čunovo-Rajka. Tu sa zistilo, že ide o 28 ročného srbského občana podguráženého alkoholom. Nadýchal 2,06 promile.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE