Registrácia Prihlásenie

VW BUG meeting Slovakia

- Popis udalosti

Medzinárodné stretnutie historických vozidiel Volkswagen a Porsche – VW BUG meeting Slovakia prístupny širokej verejnosti. Na našom podujatí si môžu malý aj veľký, starý aj mladý prezrieť unikátne historické vozidla značiek Volkswagen a Porsche, keďže tieto vozidla sú už raritou vidieť na cestách. Na podujatí, ktoré sa koná na letiskovej ploche v Trenčíne budete môcť vidieť množstvo zaujímavých kúskov od najstaršieho cez generácie sa meniace vozidlá. Súčasťou podujatia sú taktiež závody v slalome a šprinte kde si medzi sebou porovnajú sily majitelia vozidiel či už v originálnom stave až po nadupané stroje. Súbežne na podujatí vystúpia rôzne kapely, budete si môcť zasúťažiť v ťahaní vozidla Volkswagen pomocou na určitej vzdialenosti, deti sa môžu hrať na nafukovacích hradoch či zahrať vodný futbal. Počas celého podujatia je zabezpečené občerstvenie pomocou cateringu.


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

Nástupca Toyoty GT86 dostane turbo

Automobilka Toyota potvrdila vývoj nástupcu súčasného kupé GT86. Novinka zostane verná filozofii ľahkého a obratného kupé, dostane však väčší a silnejší motor 2.4 16V Turbo. S veľkou pravdepodobnosťou zmení aj meno, v ktorom využije skratku GR.

Elektrické Porche Macan? O dva roky je tu

Porsche potvrdilo vývoj ďalšieho elektromobilu. Tentoraz ním bude elektrické SUV Porsche Macan. Elektromotory jeho najvýkonnejšej verzie Turbo S poskytnú výkon až 515 kW (700 k). Na trhu sa má Macan EV objaviť už v roku 2022.

Audi vydalo omaľovánky pre dospelých

„Vymaľuj si svoju vášeň“ znie heslo nových omaľovánok, ktoré vydala automobilka Audi. Chce tak podporiť zábavu v časoch, keď musíme zotrvávať doma. Hlavnými hrdinami sú aktuálne modely, youngtimery, aj veterány Audi.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE