Stretch Limo je schopné sprostredkovať de facto ktorémukoľvek zákazníkovi nefalšovaný pocit luxusu a výnimočnosti.

Spoločnosť BLACK MOON LIMOS s.r.o. je schopná, samozrejme za poplatok, sprostredkovať de facto ktorémukoľvek zákazníkovi nefalšovaný pocit luxusu a výnimočnosti. Utopením sa v pohodlných sedadlách  obrovskej limuzíny, ktorej dĺžka 9.6 metra predstavuje približne dĺžku vyše dvoch vozidiel Škoda Fabia, a popíjaní vyberaných liehovín, či konzumovaní iných špecialít, zabudnete na starosti všedných dní. Ideálne miesto pre menšie extraordinárne žúrky, svadby a iné výnimočné udalosti života bežných ľudí.

Stretch Limo konštrukčne vychádza z Cadillacu Escalade, ktorý limuzíne zväčša slúži ako spievodné vozidlo. Nie je však problém prenajať si aj Escalade konvenčných parametrov, samozrejme v plnej paľbe so všetkými fajnovosťami, ktoré Caddy ponúka. Limuzína je objednaná a dovezená z USA, kde ju na mieru vyrába špecializovaná firma. Ostatné Caddy’s si nechávajú v BLACK MOON LIMOS dovážať oficiálne cez slovenského importéra značky.

Naším sprievodcom z firmy BLACK MOON LIMOS s.r.o bol manažér plánovania prenájmov vozidiel, ktorý nám prezradil, že núdza o zákazníkov jednoznačne nie je, práve naopak. Ako špecialitky uviedol, že Stretch Limo, samozrejme aj s vodičom, si od nich už prenajal aj istý svetoznámy DJ, a tiež aj nejedna “super celebrita“ Slovenska. Tiež spomenul, že s ňou, a ostatnou Caddy flotilou, absolvovali tohtoročnú exhibícu menom Redline, kde s týmto mastodontom zvládli trasu Bratislava – Nice za 13 hodín a navyše so 14timi pasažiermi na palube. Rozpočet na akciu bol medzi 3 až 4 tisíc euro, určený , áno tušíte správne, na palivo. :)

Čo dodať na záver? Snáď len dve veci. Život je krátky, a preto ho treba efektívne využívať. Mám na mysli tvrdú poctivú prácu, ktorú je dobré vyvážiť rovnakou porciou zábavy. Jednou z alternatív, ako si dopriať niečo jedinečné, je práve BLACK MOON LIMOS a jej flotila luxusných Cadillacov a iných špecialít z americkej automobilovej produkcie. Tak neváhajte, spravte si radosť, a navštívte stránky spoločnosti BLACK MOON LIMOS.


PS: Odporúčame sledovať naše stránky aj ďalej, pretože naša spolupráca s firmou BLACK MOON LIMOS ešte neskončila. V blízkej budúcnosti sa preto tešte na ďalšiu nakladačku v podobe testu iných exkluzívnych a luxusných kár.

 

Za zvezenie a krásne pocity ďakujeme firme BLACK MOON LIMOS s.r.o ( luxurylimo.eu ).

 

Ak sa vám článok páčil, podporte ho, prosím, svojím hlasom.

 

Cadillac
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 37 obrázkov