Zábava na letisku v Piešťanoch graduje, graduje, graduje... Centrum motoršportovej ekšn Slovenska je tento víkend na letisku v Piešťanoch! Jazdí sa tu 3. kolo King of Europe Drift. Slovensko má v ohni až 8 jazdcov!!!

Na medzinárodných pretekoch v driftingu sa očakáva do 40 jazdcov (o 17h bolo registrovaných už 32) z rôznych krajín Európy. Slovensko bude v 3. kole KOE reprezentovať až 8 jazdcov! Mnohých, možno aj všetkých z nich poznáte:Noro Kováčik, BMW M6
Roman Kolesár, BMW E46 M3 kompresor
Robo Szolga, Toyota AE86
Igor Ochotnický, BMW E46 M3
Marko Hučko,  BMW E30 V8 Pickup
Ivan Vlček, BMW E46 M3
Peter Kúrňava, Nissan 350Z kompresor
Marián Nikš, BMW E36 M3 V8

Aktuálne prebiehajú voľné tréningy jazdcov. Trvajú do 18h, následne je na programe dymová paráda mestom Piešťany. Program pokračuje plnou paľbou celú sobotu a vrcholí veľkým finále v drift batloch.

Preteky KOE na Slovensku sú známe nielen perfektnými autami, ale hlavne krásnymi kočkami ako GOGO tanečníčky, hostesky a, samozrejme, vašími frajerkami, sestrami, kamoškami...Drifting je známy aj tým, že dokáže zatiahnuť diváka do akcie najhlbšie, ako sa v motoršporte dá, teda priamo do auta, na sedadlo spolujazdca. Drift taxi - vyskúšajte si jazdu v 150 km/h bokom.