Land Rover Discovery je SUV plnej veľkosti s plnohodnotnými piatimi alebo siedmymi sedadlami, ktoré prináša neprekonateľnú úroveň všestrannosti a jazdných schopností. Stelesňuje úsilie automobilky Land Rover prekonávať hranice, pričom kombinuje atraktívny britský štýl s nezadržateľným dobrodružným duchom. Land Rover Discovery 100% Slovakia sa ponúka v špeciálnej zvýhodnenej cene od 57.990 EUR. V ponuke aj bezkonkurenčné financovanie 0,000% bez poplatkov.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 3 obrázkov

SEDEM DIVOV DISCOVERY:

1. Sedem úžasných: každé sedadlo je to najlepšie
Flexibilný interiér ponúka sedem sedadiel plnej veľkosti pre dospelých cestujúcich, ktoré je možné v okamihu nastaviť podľa potreby.

2. Milovaný člen rodiny: poskytuje vám bezpečie už 26 rokov
Čiastočne autonómne bezpečnostné technológie prinášajú rodinám pokoj mysle.
Prvotriedny interiér kombinuje špičkový dizajn s odolnými, vysokokvalitnými materiálmi a poskytuje priestor pre celú rodinu.

3. Kráľ svahu: nezadržateľný na každom povrchu, v každom teréne a v každom počasí
SUV plnej veľkosti, pravý Land Rover poskytuje vďaka svojej architektúre najlepšie terénne schopnosti na svete. Ľahká hliníková konštrukcia prináša zníženie hmotnosti o 480 kg, čo prispieva k nižšej spotrebe paliva a nižším emisiám CO2 od 159 g/km*. Mimoriadne ekologická rodina motorov Ingenium sa rozrastá o štvorvalcový vznetový agregát s výkonom 240 koní a krútiacim momentom 500 Nm. Kráľ ťahania: najvyššia ťažná kapacita v triede na úrovni 3 500 kg** a čiastočne autonómny pokročilý asistent ťahania prívesu znižuje stres vodiča počas náročných cúvacích manévrov.

4. Britská kreativita: dizajn plný šarmu a sofistikovanosti, ktoré svet miluje
Dizajn zachováva kľúčové črty typické pre rodinu vozidiel Discovery a dopĺňa optimalizované proporcie a dokonale prepracované povrchy.

5. Nadšenie pre úložné riešenia: objavte priestor pre všetko
Až 2 500 litrov batožinového priestoru a šikovné úložné riešenia pre všetko, čo rodina 21. storočia potrebuje.

6. Spája všetky generácie: dômyselné funkcie, ktoré uľahčujú život
Digitálny model Discovery má až deväť USB konektorov a šesť 12-voltových nabíjacích zásuviek.

7. Keď cesty končia: k ohrozeným biotopom a zraniteľným ľuďom
Nový model Discovery bude pokračovať v práci automobilky Land Rover na projektoch humanitárnej pomoci a ochrany na celom svete.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 3 obrázkov

http://www.landrover.sk

zdroj foto: http://newsroom.jaguarlandrover.com