Retro a High-Tech na jednej lodi

A veru, je sa na čo pozerať. Auto tvarmi doslova priťahuje zrak. Bezmála 5,7 metrov dlhú karosériu navrhli práve podľa tvarov luxusných jácht. Na mňa koncept pôsobí v dokonalom retro štýle. Opulentnosť srší z každej piade karosérie. Zaujímavé je, že na minuloročnom podujatí predstavili kupé verziu, teraz, presne po roku, pokračujú s verziou kabrio. Základné tvary ostali rovnaké, zmenil sa však vzhľad 24 (!) palcových diskov s mnoholúčovou konštrukciou.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 3 obrázkov

Vzhľad interiéru oproti kupé príliš nezmenili, mierne odlišné sú výduchy. Celé vnútro dizajnovo nadväzuje na exteriér. Sedadlá, ak ich tak môžeme nazvať, sú čalúnené svetlou kožou a obklopujú svetelné prvky integrované do interiéru.

Celý koncept superluxusného kabrioletu dokonale zladil prvky High-tech s Retro štýlom.
Vision 6

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 3 obrázkov

Na jazdu pripravený za 5 minút so záprahom 750 koní

Pohon tohto umeleckého diela zabezpečuje štvorica elektromotorov. Výkon posielajú na zadnú nápravu. Systémový výkon dosahuje 552 kW (750 koní), vďaka nemu Concept 6 zrýchli z 0-100 za menej ako 4 sekundy a maximálna rýchlosť je obmedzená na 250 km/h. Batérie poskytnú dostatočnú kapacitu pre dojazd 500 kilometrov. Dodávaná rýchlo nabíjačka dokáže za päť minút „natankovať“ energiu na 100 km jazdu.

Viac ako 1000 slov povie galéria. Vychutnajte si ju. Grandióznosť v každom detaile!

Zdroj: cascoops, evo

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 9 obrázkov