Konečne, faceliftovaná Toyota GT86 bude mať viac koní

Toyotu GT86 čaká facelift

Toyotu GT86 čaká facelift, okrem nového zovňajšku môžeme čakať trochu viac výkonu vo verzii s manuálnou prevodovkou.

+4 kW a +9 Nm

Faceliftovanú Toyotu GT86 s automatickou prevodovkou nechali motoricky na pokoji, teda zostane jej 147 kW (200 k) a 205 Nm. Fanúšikovia troch pedálov sú na tom lepšie, automobilka pošteklila 2,0 litrový boxer a pre verzie s manuálnou prevodovkou pripravila o 4 kW a 9 Nm viac, inak povedané 205 k a 214 Nm.

Konečne, faceliftovaná Toyota GT86 bude mať viac koní

Toyota GT86 pred faceliftom

Japonci menili aj zovňajšok auta, či k lepšiemu, to je na posúdení každého. Hneď ako sa pozriete na novú Toyotu GT86 zbadáte nový predný nárazník s masívnou mriežkou chladiča. Po bokoch veľkej papule umiestnili nový dizajn hmloviek. Automobilka hovorí, že auto takto pôsobí nižšie. Novú usporiadanie majú i predné LED svetlá. Výduchy na predných blatníkoch zbavili loga GT86, ktoré posunuli nižšie. Zmenili aj zadný nárazník spolu so svetlami. Aj kolesám naordinovali nový dizajn.

Konečne, faceliftovaná Toyota GT86 bude mať viac koní

Je krajšia verzia pred, alebo po facelite?

Interiér základného modelu Toyoty GT86 nechali bezo zmien. Najvyššia výbava Premium dostane ovládanie rádia na volante, konečne. Okrem toho chystajú sedadlá s novým strieborným prešívaním a prístrojový panel potiahnu na dotyk príjemným materiálom Grandlux s logom GT86. Rovnaký materiál použijú na dverách. Automobilka uvedie faceliftovanú Toyotu GT86 na trh v poslednom štvrťroku 2016.

KTORÁ TOYOTA GT86 SA VÁM VIAC PÁČI?
 • Pred faceliftom ( 6% )

   

 • Po facelifte ( 52% )

   

 • Obidve ( 30% )

   

 • Ani jedna ( 6% )

   

 • Je mi to jedno ( 5% )

   

Odpovedalo 77 ľudí