Registrácia Prihlásenie

CIty tuning vol.2 Banská Bystrica

- Popis udalosti

Pripravujeme II. ročník tuningovej stretávky na nábreží pri Hrone, v podniku HotRod Cafe. Vstupné za auto 3 €, diváci vstup zdarma. PROGRAM: parkovanie od 12 h, moderovanie show@shine od 14 h, nočný lightuning show po 21 h. Vyhlasovanie výsledkov v nočných hodinách. Kategórie - TOP10 show&shine, TOP5 street tuning, TOP5 cena organizátora (nápad, inovácia, skokan roka, top show atd...) TOP5 Light Tuning. Celkovo odovzdáme 25 trofejí! Program akcie bude sústredený v obklopení terás priamo v HOT ROD cafe, množstvo sedenia s občerstvením, anfiteátrový efekt, všetko sa bude diať priamo pred Vašimi očami.


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

GM postaví obrovskú továreň na výrobu batérií

General Motors a spoločnosť LG Chem spolu postavia jednu z najväčších tovární na výrobu batérií do elektromobilov na svete. Zamestná 1100 ľudí a jej ročná kapacita má prekročiť 30 gigawatthodín. Továreň má vzniknúť v americkom Ohiu.

Peugeot ukázal prvú skicu hypercaru, ktorý bude pretekať na 24h ...

Peugeot ohlásil svoj veľký návrat do vrcholového motoršportu v sérii WEC a teraz ukázal aj prvý návrh jeho hypercaru. Ten pripravuje v spolupráci s tímom Rebellion Racing na sezónu 2022. Postaví sa tak Toyote, Astonu Martin a Glickenhausu.

Jaguar F-Type prišiel o motor 3.0 V6

Modernizovaný Jaguar F-Type prišiel o šesťvalcový motor. Novinku bude poháňať štvorvalec 2.0 Turbo (221 kW/300 k), alebo motor 5.0 V8 naladený na 331 kW (450 k), prípadne až na 423 kW (575 k) vo verzii F-Type R. Tá zvládne disciplínu 0-100 km/h za 3,7 s a rozbehne sa na magických 300 km/h.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE