Registrácia Prihlásenie

EURO CITRO 2014 Le Mans

- Popis udalosti

Medzinárodné stretnutie EURO CITRO je manifestáciou historických vozidiel, na ktorej sú vystavené všetky modely Citroën vyrobené od založenia značky. Táto udalosť prebieha už tradične na okruhu v Le Mans. Prvý ročník sa uskutočnil v auguste roku 2000 a následne každé tri roky, naposledy v auguste 2009, kde bolo zhromaždených až 2 800 vozidiel značky Citroën a na akcii sa zúčastnilo viac ako 14 000 návštevníkov. Tohtoročné podujatie EURO CITRO 2014 sa uskutoční opäť v Le Mans už tento.


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

Nový VW Golf GTI príde už do Ženevy

Návštevníci jarného ženevského autosalónu sa môžu tešiť na nový VW Golf GTI ôsmej generácie. Na jeho pohon bude aj naďalej slúžiť upravený benzínový štvorvalec 2.0 TSI. Vo verzii Performance by sa mal jeho výkon blížiť až k hranici 300 k.

Autodopravcovia uvoľnili blokované cesty

Štrajkujúci autodopravcovia uvoľnili všetky blokované úseky ciest vrátane hraničných priechodov. Štrajk však stále pokračuje a vozidlá zostávajú na mieste. Predstavitelia autodopravcov čakajú na pozvanie od premiéra a ministrov, podľa toho vyhodnotia ďalší postup.

Už sa štrajkuje aj medzi Rožňavou a Košicami

Vo štvrtok od 11.000 hod začala blokáda štrajkujúcich autodopravcov aj na úseku cesty E58 medzi Rožňavou a Košickou mestskou časťou Šaca. Blokovanie prebieha v oboch smeroch. Polícia odporúča použiť inú trasu.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE