Registrácia Prihlásenie

HMP - 5. preteky

- Popis udalosti

Štvrtý ročník individuálneho šampionátu pretekov motokár. Seriál 6 pretekov počas roku 2016, ktorý je určený pre širokú verejnosť, ako pre začínajúcich, tak i pre pokročilých a profesionálnych jazdcov. Vyrovnanosť pretekov zaisťuje rozdelenie do výkonnostných skupín podľe kvalifikácie a tiež zvlášť vyhlasovaná trieda Amatér. Najlepší jazdci šampionátu získajú na konci sezóny prize money. Preteky sa konají v areáli Motokáry Hodonín, avšak na odlišných verziách trate. Jazdci sú dovažovaní na 85 Kg.


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

Nástupca Toyoty GT86 dostane turbo

Automobilka Toyota potvrdila vývoj nástupcu súčasného kupé GT86. Novinka zostane verná filozofii ľahkého a obratného kupé, dostane však väčší a silnejší motor 2.4 16V Turbo. S veľkou pravdepodobnosťou zmení aj meno, v ktorom využije skratku GR.

Elektrické Porche Macan? O dva roky je tu

Porsche potvrdilo vývoj ďalšieho elektromobilu. Tentoraz ním bude elektrické SUV Porsche Macan. Elektromotory jeho najvýkonnejšej verzie Turbo S poskytnú výkon až 515 kW (700 k). Na trhu sa má Macan EV objaviť už v roku 2022.

Audi vydalo omaľovánky pre dospelých

„Vymaľuj si svoju vášeň“ znie heslo nových omaľovánok, ktoré vydala automobilka Audi. Chce tak podporiť zábavu v časoch, keď musíme zotrvávať doma. Hlavnými hrdinami sú aktuálne modely, youngtimery, aj veterány Audi.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE