Registrácia Prihlásenie

Tuning Speed Show Trenčín

- Popis udalosti

Zveme vás všechny příznivce tuningu s dobré muziky na tradiční tuningový sraz, který se bude konat ve dnech 30.-31.5.2014 na letišti v Trenčíně. V pátek se brány letiště budou otvírat v 16:00, připraven bohatý program, volné sprinty, Noční tuning, ale hlavně od 20:00 vypukne páteční večerní párty, kde vystoupí KALI & PETER PANN & DON ČIČO, DJ Lacy & DJ Tito & DJ Luxus. Párty bude pokračovat do ranních hodin. V sobotu od 8:00 volné sprinty, dB-drag, Show&Shine, pojedou se sprinty o Mistra ČR SMS. Srdečně jste všichni zváni na tuto ojedinělou akci, těšíme se na vás.


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

Nový VW Golf GTI príde už do Ženevy

Návštevníci jarného ženevského autosalónu sa môžu tešiť na nový VW Golf GTI ôsmej generácie. Na jeho pohon bude aj naďalej slúžiť upravený benzínový štvorvalec 2.0 TSI. Vo verzii Performance by sa mal jeho výkon blížiť až k hranici 300 k.

Autodopravcovia uvoľnili blokované cesty

Štrajkujúci autodopravcovia uvoľnili všetky blokované úseky ciest vrátane hraničných priechodov. Štrajk však stále pokračuje a vozidlá zostávajú na mieste. Predstavitelia autodopravcov čakajú na pozvanie od premiéra a ministrov, podľa toho vyhodnotia ďalší postup.

Už sa štrajkuje aj medzi Rožňavou a Košicami

Vo štvrtok od 11.000 hod začala blokáda štrajkujúcich autodopravcov aj na úseku cesty E58 medzi Rožňavou a Košickou mestskou časťou Šaca. Blokovanie prebieha v oboch smeroch. Polícia odporúča použiť inú trasu.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE