Registrácia Prihlásenie

VII. Celoslovenský zraz SeatClubSlovakia

- Popis udalosti

Dámy a Páni, každoročný celoslovenská zraz SeatClubSlovakia sa uskutoční tohto roku už po siedmy krát. 

Lokalita po minuloročnej výbornej skúsenosti ostáva nezmenená, ubytovaní budeme v nadštandardnych chatách rekreačneho zariadenia Víkendové chalupy Liptovsky Trnovec. 
Tešíme sa na všetkých účastníkov, ktorí sa rozhodnú spoločne s ostatnými klubákmi strávit víkend plný suťaženia, spoznávania nových ľudí, oddychu a zábavy.

Pre akékoľvek otázky a nápady slúži téma na fóre, viď link. Zraz si tvoríme my klubáci sami, bez komerčnej podpory, takže každa pomoc od hociktorého člena pri organizovaní a prípravách je vítana. Tešiíe sa na Vás. 

Rezervácie ubytovania začúu až v priebehu Marca - Aprila, keď budú známe celkové náklady na zraz. Cenovo to bude ako obvykle, určite pod 30e. Udiať sa však môze čokoľvek. 
V cene je 2x ubytovanie, letisko, ceny, guláš, program, prezentacie firiem.

Ubytovanie: http://www.vikendovechalupy.sk/chaty-v-liptovskom-trnovci/


Viac info o zraze:
http://seatclubslovakia.com/viewtopic.php?f=186&t=15676&sid=d8b8145806c049badd163df50deaad85


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

Naftová Škoda Kodiaq RS končí

Najdynamickejšia verzia modelového radu Kodiaq, Škoda Kodiaq RS bude musieť vymeniť motorizáciu. Výroba motora 2.0 BiTDI z aktuálnej verzie RS končí. Ak Kodiaq RS prežije, bude musieť dostať iný motor. Automobilka nevylúčila ani možnosť, že z ponuky úplne vypadne.

Platforma ako skateboard

Automobilka Hyundai vyvíja novú podlahovú plošinu pre elektromobily. Bude mať tvar skateboardu a môže niesť niekoľko druhov karosérií. Jednoduchá konštrukcia znižuje ťažisko, celkovú hmotnosť aj počet komponentov podvozku.

VW pracuje na športovom elektromobile

Automobilka Volkswagen rozšíri portfólio svojich elektrických modelov z rodiny ID o malý športový model. Bude stáť na podlahovej platforme MEB, skôr ako za tri roky sa však do výroby nedostane. Prednosť dostane elektrické SUV, na zábavu je podľa vedenia VW čas.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE