Registrácia Prihlásenie

VII. Celoslovenský zraz SeatClubSlovakia

- Popis udalosti

Dámy a Páni, každoročný celoslovenská zraz SeatClubSlovakia sa uskutoční tohto roku už po siedmy krát. 

Lokalita po minuloročnej výbornej skúsenosti ostáva nezmenená, ubytovaní budeme v nadštandardnych chatách rekreačneho zariadenia Víkendové chalupy Liptovsky Trnovec. 
Tešíme sa na všetkých účastníkov, ktorí sa rozhodnú spoločne s ostatnými klubákmi strávit víkend plný suťaženia, spoznávania nových ľudí, oddychu a zábavy.

Pre akékoľvek otázky a nápady slúži téma na fóre, viď link. Zraz si tvoríme my klubáci sami, bez komerčnej podpory, takže každa pomoc od hociktorého člena pri organizovaní a prípravách je vítana. Tešiíe sa na Vás. 

Rezervácie ubytovania začúu až v priebehu Marca - Aprila, keď budú známe celkové náklady na zraz. Cenovo to bude ako obvykle, určite pod 30e. Udiať sa však môze čokoľvek. 
V cene je 2x ubytovanie, letisko, ceny, guláš, program, prezentacie firiem.

Ubytovanie: http://www.vikendovechalupy.sk/chaty-v-liptovskom-trnovci/


Viac info o zraze:
http://seatclubslovakia.com/viewtopic.php?f=186&t=15676&sid=d8b8145806c049badd163df50deaad85


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

BMW vyvíja gyroskopický držiak nápojov

Konštruktéri automobilky BMW pracujú na držiaku nápojov, ktorý bude nápoj stabilizovať stále v rovnakej polohe. Pracovať má na rovnakom princípe ako stabilizátory kamier. Nápoj by ste tak už nemali vyliať ani pri veľmi dynamickej jazde v zákrutách. 

Dacia vyrobila pol milióna Dusterov

V novembri 2019 zišla z rumunskej výrobnej linky Dacia Duster s poradovým číslom 500 000. Šlo o verziu Duster 1.3 TCe 4x4 pre francúzskeho zákazníka. V súčasnosti ide 90 % produkcie Dacie na export. Rumuni denne vyrobia 1050 Dusterov.

Novodobý „McLaren F1“ sa prisaje k ceste ventilátorom

Spoločnosť Gordon Murray Automotive vyvíja superšport T50 s aktívnou aerodynamikou. Ventilátor v zadnej časti auta vysáva spod auta vzduch, čím aktívne riadi prítlak, max. rýchlosť aj brzdenie. T50 poháňa hybridný pohon kombinujúci elektromotor a benzínový agregát Cosworth V12.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE