AUTOGLYM Clean Wheels

AUTOGLYM Clean Wheels

Clean Wheels

Úprava a stav vašich kolies majú veľký vplyv na celkový vzhľad vozidla. Špinavé kolesá sú ako špinavé topánky – môžu pokaziť inak dokonalý vzhľad. Kolesá sú neustále vystavené množstvu rôznych agresívnych kontaminujúcich látok, vrátane prachu z bŕzd, v zime soli a cestnej špiny. AUTOGLYM Clean Wheels je vysoko účinný čistič, ktorý nastriekate, pretriete kefou a zmyjete, pričom rýchlo rozpúšťa väčšinu nečistôt na zliatinových, lakovaných diskoch i plastových pukliciach. Dajte si záležať na tom, aby ste tento produkt používali opatrne. Ak mate pochrómované, leštené hliníkové povrchy diskov, alebo iba povrchové cestné nečistoty, použite radšej AUTOGLYM Custom Wheel Cleaner alebo Engine and Machine Cleaner.Užitočné rady:

Používajte vždy na vychladnuté disky a mimo priameho slnečného svetla. Očistite vždy jedno koleso a produkt spláchnite čistou vodou po jednej minúte od aplikácie. Aby ste predišli poškodeniu prachom z bŕzd, čistite kolesá každý týždeň. Čím dlhšie je prach z bŕzd v kontakte s povrchom, tým ťažšie sa odstraňuje.

Hi-Tech Wheel Brush

Preferovanou voľbou profesionálov a automobilových nadšencov je AUTOGLYM Hi-Tech Wheel Brush. Táto pomôcka s jedinečnou konštrukciou si poradí aj s najťažšími čistiacimi prácami a je vysoko odolná voči chemikáliám aj z vysoko účinných čistiacich roztokov.

AUTOGLYM HiTech Wheel Brush

AUTOGLYM HiTech Wheel Brush

Neobsahuje kovy a je vhodná aj na lakované kolesá alebo kolesá s plastovou úpravou a komponenty pod kapotou. Kužeľovitá hlavica kefy so štetinami nepodlieha deformácii ani splošteniu. Používajte spolu so špeciálnymi čistiacimi prostriedkami AUTOGLYM na kolesá, motor a komponenty, aby ste priamo odstránili prach z bŕzd, maz a špinu, čím si výrazne ušetríte čas a námahu.

Pneumatiky po umytí zostávajú šedé a zvetraná. Aj pneu potrebujú svoj lesk k dokonalosti celkového vzhľadu auta.

AUTOGLYM Instant Tyre Dressing

AUTOGLYM Instant Tyre Dressing


Instant Tyre Dressing

Od špiny vyblednuté pneumatiky kazia vzhľad. Rýchle nastriekanie prípravku Instant Tyre Dressing stačí na dosiahnutie „ako nového“ vzhľadu. Instant Tyre Dressing je vyrobený z trvácnych polymérov a kompletne oživí pneumatiky. Stačí nastriekať a nechať vysušiť. Zabráňte vytečeniu na dekoratívne cestičky a nepoužívajte na ošetrenie motocyklov.